Jazzu apie „Galapagus“: „Triukšmo – daugiau nei per krepšinio rungtynes“

„Leon Somov & Jazzu“ / Artūro Samaliaus ir Šarūnės Katinaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-04 10:57
Romantiškai nusiteikusiems festivalio „Galapagai 2014“ dalyviams visam gyvenimui įsimins savaitgalį įvykęs „Leon Somov & Jazzu“ koncertas. Virš galvų ratus prasukęs parasparnis, nuo ežero sklindanti gaiva, švelni Jazzu melancholija ir pasaulinio pripažinimo verti dueto hitai. Tokie vakarai paprastai nepasimiršta.

Ant scenos „Leon Somov & Jazzu“ su pritariančiųjų muzikantų grupe festivalio programoje pasirodė šeštadienio naktį, dar nespėjus ataušti „Skamp“ užkurtoms žarijoms. Po pirmų Justės Arlauskaitės-Jazzu žodžių kituose „Galapagų“ salos kampeliuose vakarojusi publika strimgalviais leidosi prie Didžiosios scenos. Pasiekę linguojančią jūrą žmonių su geidžiamiausiu šalies duetu vietoj švyturio visi kartu šoko ir dainavo.

Jazzu susitikimui su daugiatūkstantine savo gerbėjų minia pasipuošė specialiai iš Švedijos atsivežta trumpa tamsiai mėlyna suknele, apnuogindama įdegusias kojas. Savo klubų svingu ji pabrėždavo jausmingas dainų natas, daug ir šiltai bendravo su klausytojais. Šie savo divą maudė ovacijose.

„Oho, čia triukšmo daugiau nei per krepšinio rungtynes! Man tai patinka!“ – džiūgavo Jazzu. Festivalį „Galapagai 2014“ nuoširdžiai palaikanti dainininkė būdama ant scenos pakėlė taurę už organizatorius ir visų paprašė jiems paploti.  

Publika noriai prisidėjo prie linkėjimų ir toliau mėgavosi muzikiniais „Leon Somov & Jazzu“ sentimentais, o atėjus laikui išsiskirti, aplodismentų audra ir šūksniais meldė pakartojimo. Dar kartą išgirstas dueto hitas „Lower Than The Ground“ visus privedė prie ekstazės ir dar ilgai neleido nurimti pačiam duetui.

Artūro Samaliaus ir Šarūnės Katinaitės nuotr.
Artūro Samaliaus ir Šarūnės Katinaitės nuotr.

Užkulisiuose po koncerto valandėlės poilsio likę Leonas Somovas ir Justė netrukus buvo maloniai nustebinti danų C.A.R.T. pasirodymu. Festivalio taškus ant į sukalęs MC Black Daniel visus vedė iš proto. „Ši kompanija – nereali, o ypač būgnininkas!“ – gyrė Jazzu.

„Galapagai 2014“ programa šiais metais sulaukė ypač daug gerų žmonių atsiliepimų. Komplimentai skriejo tikrą rokenrolo pirtį surengusiems vokiečiams „The Baseballs“, BIX, „Liūdniems Slibinams“, nauju roko skambesiu dėmesį patraukusiai Jurgai, „Karmai“, Pushui su kompanija, kuris teigė ir pats „Galapaguose“ praleidęs puikų laiką, „Skamp“ ir jų bičiuliams C.A.R.T. bei „Supersci“, o taip pat žmogui orkestrui Jurgiui Didžiuliui, kurio solinis koncertas „Nissan“ scenoje sulaukė ne ką mažesnio susidomėjimo nei pasirodymai Didžiajame amfiteatre.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai