Jay-Z tapo pirmuoju hiphopo atlikėju milijardieriumi

Beyonce ir Jay-Z / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-15 12:22
Atlikėjas Jay-Z tapo pirmuoju hiphopo muzikos atlikėju, užsidirbusiu milijardą dolerių, skelbia leidinys „Forbes“. Dainininkas yra atsakingas už milžinišką muzikos verslo imperiją, jis yra žmonos Beyonce vadybininkas, jam priklauso didžiulė meno kolekcija, nekilnojamas turtas, investicijos.
Anot minėto leidinio, įžymybės turtas šiuo metu jau viršija milijardą JAV dolerių. 
Garsenybei priklauso net 70 milijonų dolerių vertės „Uber“ pavežėjimo kompanijos akcijų, jo meno kolekcija taip pat verta net 70-ies milijonų, jam priklauso sportininkų vadyba užsiimanti kompanija „Roc Nation“, jo nekilnojamojo turto vertė – 50 milijonų, taip pat jis yra vaizdinės produkcijos kompanijos „Tidal“ savininkas. Jis taip pat yra „Armand de Brignac“ šampano savininkas (310 mln. dolerių) ir turi 100 milijonų dolerių vertų sandorių „D’Usse“ konjaką gaminančioje įmonėje. Jo prodiuserinės įmonės turtas siekia net 75 milijonus. 
Akimirka iš Beyonce ir Jay-Z vaizdo klipo Luvre/Vida Press nuotr.
Akimirka iš Beyonce ir Jay-Z vaizdo klipo Luvre/Vida Press nuotr.

Tuo tarpu jo žmonos dainininkės Beyonce turtas šiuo metu yra vertinamas net 355 milijonais JAV dolerių.

Jay-Z, kurio tikrasis vardas Shawnas Carteris, yra kilęs iš vieno prasčiausių Niujorko rajonų. Jo jaunystė buvo sunki – vyras gyveno skurdžiai ir pinigų užsidirbdavo iš prekybos narkotikais.
Atlikėjas muzikos padangėje pasirodė 1996 metais, kuomet išleido debiutinį savo albumą „Reasonable Doubt.“

Temos:

Jay - Z Aktualu

Naujausi straipsniai