Jay Z paskelbė ilgai nuo visuomenės slėptą žinią

Jay Z su žmona Beyonce ir mama Gloria Carter / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-01 21:30
Neseniai dvynukų su žmona Beyonce sulaukęs reperis Jay Z turi ir daugiau naujienų. Atlikėjas išleido naują albumą „4:44“, per kurį atvirai prabilo apie savo šeimos asmeninį gyvenimą. Dainoje „Smile“ reperis apdainuoja savo mamos homoseksualumą.

„Mama užaugino keturis vaikus, bet ji yra lesbietė. Ji ilgą laiką turėjo apsimetinėti esanti aktorė, – dainoje nuskamba Jay Z žodžiai. – Turėjai slėptis spintoje. Visuomenės gėdijimas ir skausmas buvo didesnis nei galėjai pakelti. Verkiau iš džiaugsmo, kai tu įsimylėjai. Man nesvarbu, tai jis ar ji.“

Kūrinyje „Smile“ yra ir reperio mamos Glorios Carter monologas: „Gyvenimas šešėlyje. Ar tu gali įsivaizduoti, koks tai gyvenimas? Šešėliuose žmonės mato tave laimingą ir laisvą, nes tu nori, kad jie tave matytų tokį. Gyveni du gyvenimus laimingas, bet nelaisvas. Gyveni šešėliuose bijodamas, kad įskaudinsi šeimos narį ar tą, kurį myli. Pasaulis keičiasi ir jie sako, kad jau atėjo metas išsilaisvinti, bet tu gyveni bijodamas tiesiog būti savimi. Gyvenimas šešėlyje atrodo saugiai. Neįskaudini kitų, neįskaudini savęs. Tačiau gyvenimas yra trumpas ir jau atėjo metas išsilaisvinti. Mylėk tą, kurį myli, nes gyvenimas neturi garantijų.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Rollingstone.com pažymi, kad 2012-aisiais Jay Z pasisakė per CNN, kad palaiko tos pačios lyties asmenų santuokas.

„Visada maniau, kad neleisdami susituokti tos pačios lyties žmonėms, mes neleidžiame šaliai žengti pirmyn. Tai, ką žmonės veikia savo namuose, yra jų reikalas. Be to, tu turi teisę mylėti tą, kurį myli. Tai gryna diskriminacija“, – tuomet kalbėjo Jay Z.

Naujajame albume Jay Z apdainuoja ne tik savo mamą. Reperio dainose minima Beyonce, jų dukra Blue. Maža to, Jay Z net pamini savo ir žmonos sesers Solange Knowles konfliktą, kai per 2014-ųjų MET Gala pokylį Solange lifte apkūlė reperį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai