Javtokų sūnus Simas ir D. Dargienės dukra Unė tapo „Youtube“ žvaigždėmis – vertina naujus žaislus

Unė ir Simas – žaislų ekspertai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-04 11:31
Pasaulyje itin populiari „profesija“ – žaislų ekspertai – atkeliavo ir į Lietuvą. Jais tapo atlikėjos, pianino ir vokalo mokytojos Dianos Dargienės dukra Unė Dargė ir krepšininko Roberto Javtoko bei jo žmonos, verslininkės Vilmos Javtokienės sūnus Simas Javtokas.

Išsipildžiusi Unės svajonė

D. Dargienė pasakojo sulaukusi skambučio iš vienos prodiuserės, kuri dvylikametei Unei pasiūlė pamėginti žaislų ekspertės amplua. Diana teigė, kad dukra visada svajojo būti laidų reportere arba vedėja, todėl šios pareigos – išsipildžiusi svajonė.

„Tai labai gera patirtis, dar vienas smagus nuotykis gyvenime. Tikrai niekam neskambinau ir nesiūliau, kad Unė galėtų tapti žaislų eksperte – ją susirado prodiuserė ir pasiūlė. Unė turi laisvą valią pasirinkti, kur nori ar nenori dalyvauti. Niekada nesu skambinusi pasiteirauti, gal Unė galėtų kur nors sudalyvauti. Net nemokėčiau ir nenorėčiau to daryti“, – kalbėjo D. Dargienė.

Prodiuserė taip pat paklausė, gal Diana žino berniuką, kuris būtų artistiškas ir galėtų kartu su Une tapti žaislų ekspertais. Atlikėja iš karto pagalvojo apie Javtokų dešimtmetį sūnų Simą, su kuriuo Unė buvo puikiai pažįstama.

Unė ir Simas – žaislų ekspertai / Organizatorių nuotr.
Unė ir Simas – žaislų ekspertai / Organizatorių nuotr.

„Pagalvojome – tai, kad vaikai vienas kitą žino nuo mažų dienų, yra labai didelis pliusas. Šiuose įrašuose ne tik svarbu laisvai jaustis prieš kameras, bet ir partnerių ryšys“, – pasakojo D. Dargienė.

Unė teigė esanti labai dėkinga žmonėms, pasiūliusiems jai išbandyti visų vaikų svajonių darbą. Kuris gi nenorėtų susipažinti su naujausiais pasaulinį vaikų dėmesį pelniusiais žaislais ir savo įžvalgomis pasidalyti su kitais vaikais?

„Visi žaislai buvo labai įdomūs, iki šiol su jais žaidžiu namuose. Jau spėjau ir honorarą išleisti – nusipirkau dirbtinio kailio kailinius. Norėčiau ir ateityje dirbti su žaislais ir sukurti „Youtube“ kanalą. Manau, tai – puiki pradžia“, – šypsojosi mergaitė.

Unė ir Simas – žaislų ekspertai / Organizatorių nuotr.
Unė ir Simas – žaislų ekspertai / Organizatorių nuotr.

Artistiškumą pastebėjo dar darželyje

V. Javtokienė pasakojo, kad sūnus, sulaukęs pasiūlymo tapti žaislų ekspertu, labai apsidžiaugė. Moteris teigė, kad Simas nuo mažų dienų buvo labai artistiškas vaikas – dar darželyje auklėtojos sakydavo, kad jis gabus šokiams, dainoms, vaidybai, yra labai artistiškas. Tačiau tėvai nusprendė, kad geriausia jam bus lankyti krepšinio treniruotes ir susitelkti į mokslus mokykloje – papildomoms veikloms fiziškai nebeužtenka laiko.

„Manau, kad tokios veiklos vaikams yra tik į naudą. Kodėl nepabandžius? Be to, su Une yra geri draugai, todėl jautėsi puikiai. Sūnus filmavosi pirmą kartą ir, manau, jam sekėsi gerai. Buvau maloniai nustebinta, kad jis taip drąsiai jautėsi prieš kameras, darė tai su dideliu noru. Simui labai patiko visi pristatyti žaislai, parsinešė juos namo, rodė broliui. Tik geriausios emocijos, nuovargiu nesiskundė“, – pasakojo V. Javtokienė.

Video įraše – natūralios ir nesuvaidintos emocijos

Pasaulyje žaislų ekspertai sulaukia labai didelio susidomėjimo, jų video įrašus peržiūri milijonai, kadangi jie įtraukia žiūrovą, sukelia jaudulį, pažadina smalsumą – kas gi yra pakuotėje. Svarbiausia – pirmosios emocijos ir nesuvaidintos reakcijos.

Unė ir Simas jau išbandė keturias skirtingas žaislų serijas. Visas Unės ir Simo žaislų apžvalgas galima matyti „Youtube“ kanale „Naujausi žaislai“. Vienas vaizdo įrašų per savaitę surinko net 60 tūkst. peržiūrų. 

Temos:
Žaislai

Naujausi straipsniai