JAV viešinti E. Sebrova pasakoja apie pažintį su Whitney Houston pusbroliu ir pristato naują savo dainos versiją

Eleonora Sebrova ir Damonas Eliottas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Aš atsitiesiau ir nuo šiol einu tik pirmyn. Po visų išgyvenimų nebenoriu žvalgytis į praeitį. Net jos likučių mano gyvenime nebeliko“, – sako atlikėja Eleonora Sebrova, pirmą vasaros dieną su gerbėjais besidalijanti savo dainos „I Follow You“ nauja versija.

Paskutiniuosius mėnesius E. Sebrova leidžia Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ten ji jau spėjo užmegzti ne tik naujų pažinčių, bet ir nufilmuoti keletą vaizdo klipų. Juos moteris žada pristatyti vasaros pradžioje.

Naują Eleonoros dainos versiją kūręs didžėjus Madu, dar žinomas kaip Jerome Krupp, yra puikiai pažįstamas Lietuvos muzikos pasaulyje. Praėjusiais metais jis pristatė hitą su vokalistu Gabrieliumi Vageliu ir panašu, jog neplanuoja sustoti.

Madu studijuoja Londone. Vos spėjęs paragauti emigranto duonos jis jau džiugina gerbėjus pasaulinio lygio klubuose. Vaikinas pasirodymus rengė „Ministry Of Soun“, „Egg“, „Lightbox“ ir kitose žymiausiose pasilinksminimo vietose.

Vaizdą naujai Eleonoros dainos versijai kūrė „Syker“.

Kol kas į Lietuvą sugrįžti neplanuojanti Eleonora pasakoja, kad vos išgirdusi savo muziką skambant kitaip, ji liko sužavėta. „Daina tokia lengva, vasariška, neįpareigojanti. Šiuo metu jaučiuosi panašiai, esu laisva, noriu aplink save suburti tik tuos žmones, kurie mane supranta, palaiko ir su kuriais paprasčiausiai gera.“

Beje, pastaruoju metu Eleonorai itin gerai sekasi. Visai neseniai moteris susipažino su Whitney Houston pusbroliu, muzikos prodiuseriu Damonu Elliotu. Kartais pasvajoji ir viskas pradeda pildytis!

Kol kas, ar planuoja dirbti su garsiu prodiuseriu Eleonora dar neatvirauja, tačiau savo gerbėjams žada ne vieną staigmeną.

„Pati kartais negaliu patikėti, kad gyvenimas mane suvedė su Damonu. Jis puikus žmogus. Mes net spėjome apkalbėti tą baisų įvykį, kai Kanye Westas panaudojo jo pusseserės Whitney Houston vonios kambario nuotrauką vieno reperio albumo viršeliui. Šlykštu, kai pasaulinio lygio žvaigždės taip elgiasi. Tiek JAV, tiek Lietuvoje yra pigių žmonių, bandančių populiarumą pelnyti skandalais“, – sako Eleonora.

Žmonės.lt primena, kad naujasis Eleonoros bičiulis D. Eliottas visai neseniai kalbėjosi su leidiniu „People“. Ten jis baisėjosi Kanye Westo elgesiu, kai šis savo prodiusuojamam albumo viršeliui panaudojo Whitney Houston vonios kambario nuotrauką. Aiškiai matosi, kad toje vietoje buvo vartojamos narkotinės medžiagos.

D. Elliotas giliai sukrėstas. Nors Kanye sumokėjo fotografui už licenciją, tačiau jo šeima liko neinformuota.

„Ryžtis tokiam žingsniui, vien dėl to, kad parduotum daugiau įrašų – žema. Tai įskaudino mano šeimą ir mano dukrą. Apgailėtina.“

Whithey pusbrolis sakė norintis paklausti Kanye, kodėl jis tai padarė.

Skaitykite daugiau