JAV turi naują pirmąją ponią: kas tokia yra Melania Trump?

Donaldo Trumpo žmona Melania Trump / Scanpix ir GQ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-11-09 11:52
JAV rinkėjai nusprendė – naujuoju šalies prezidentu tapo respublikonas milijardierius Donaldas Trumpas (70 m.). Galingiausia pasaulio valstybė turi ne tik naują prezidentą, bet ir pirmąją ponią: kas tokia yra trečioji Donaldo žmona Melania Trump?

Amerikietiška svajonė

46-erių Melania Trump yra imigrantė iš Slovėnijos. Jos mergautinė pavardė – Melanija Knavs, tačiau darydama modelio karjerą užsienyje ji prisistatydavo Melanios Knauss vardu.

Melania Trump į Jungtines Valstijas pirmą kartą atvyko 1996-aisiais, kai jai buvo 26-eri.

Nuolatine Jungtinių Valstijų gyventoja, gavusi žaliąją kortą, Melania tapo 2001-aisiais (iki tol ji JAV gyveno turėdama darbo vizą, kurią kasmet reikėdavo atnaujinti grįžus į tėvynę), o šios šalies piliete tapo prieš 10 metų, praėjus metams po vestuvių su amerikiečiu Donaldu Trumpu.

Tam tikra prasme Melania, gimusi Slovėnijoje ir gyvenimą susikūrusi Jungtinėse Valstijose, įkūnija vadinamąją amerikietiškąją svajonę, dėl kurios į šią šalį ieškodami naujų galimybių plūsta žmonės iš viso pasaulio.

Sėkminga modelio karjera

Melania Trump modeliu dirbti pradėjo nuo 16-os metų. Dėl jo Melania metė dizaino ir architektūros studijas Liublianos universitete, kad visą savo dėmesį galėtų skirti tarptautinei modelio karjerai.

„Ocean Drive“ nuotr.
„Ocean Drive“ nuotr.

Išvaizdžiai slovėnei mados pasaulyje sekėsi tikrai neblogai – ji pasirodė ant žurnalų „Harper's Bazaar“, „Allure“, „Vanity Fair“, „Sports Illustrated“, „In Style Weddings“, GQ, „Ocean Drive“, „New York Magazine“ ir kt. viršelių, o vėliau, jau būdama ištekėjusi už Donaldo Trumpo, pateko ir ant „Vogue“.​

Lemtinga pažintis

1998-aisiais per Niujorko mados savaitę Melania susipažino su savo būsimu vyru, 24 metais vyresniu milijardieriumi Donaldu Trumpu. Tuo metu jis dar buvo vedęs aktorę Marlą Maples (53 m.), tačiau jų skyrybų procesas jau buvo pradėtas.

„Ocean Drive“ nuotr.
„Ocean Drive“ nuotr.

Vos susipažinęs su gražuole slovėne milijardierius bandė ją merginti, tačiau ši atsisakė duoti savo telefono numerį, mat jis į renginį buvo atėjęs su kita.

Vis tik vėliau Donaldui pavyko palenkti gražuolę į savo pusę ir jiedu pradėjo susitikinėti, tačiau neilgai trukus Melanios iniciatyva santykiai iširo. Bet neilgam – po kelių mėnesių jiedu atnaujino draugystę ir kartu yra iki šiol.

Pompastiškos vestuvės ir motinystė

Donaldas Trumpas Melaniai pasipiršo 2004-aisiais, įteikęs jai net 3 mln. JAV dolerių vertės žiedą su didžiuliu 12 karatų briliantu.

O kitų metų sausį jiedu susituokė. Didžiulėje vestuvių puotoje Floridoje dalyvavo daugybė garsenybių, tarp kurių buvo supermodelis Heidi Klum, dainininkas Billy Joelas, reperis P. Diddy, krepšininkas Shaquille'as O'Nealas, Simonas Cowellas ir net tuometinė senatorė Hillary Clinton, Trumpo varžovė šiųmetiniuose prezidento rinkimuose, su savo vyru Billu Clintonu!​

Nuotaka per vestuves vilkėjo specialiai jai tuometinio „Christian Dior“ mados namų dizainerio Johno Galliano kurtą suknelę, kurios kaina – 200 tūkst. JAV dolerių.​ Vilkėdama šią suknelę Melania nusifotografavo „Vogue“ viršeliui.

„Ocean Drive“ nuotr.
„Ocean Drive“ nuotr.

2006-ųjų kovą Melania tapo mama – susilaukė sūnaus Barrono (10 m.). Jai tai buvo pirmas vaikas, o jos vyrui – jau penktas. Donaldas Trumpas su pirmąja žmona, čekų kilmės modeliu Ivana Trump (67 m.) susilaukė trijų atžalų: sūnų Donaldo jaunesniojo (38 m.) ir Erico (32 m.) bei dukters Ivankos (35 m.), o su antrąja žmona, jau minėta aktore Marla Maples – dukters Tiffany (23 m.).

„Ocean Drive“ nuotr.
„Ocean Drive“ nuotr.

Išbandymai pirmajai poniai

Kalbų, kad Trumpas galėtų tapti prezidentu, būta seniai, o apie galimybę kada nors tapti pirmąja šalies ponia Melanios žurnalistai klausė dar 1999-aisiais. Tada „The New York Times“ ji sakė: „Būčiau labai tradicinė (pirmoji ponia), kaip Betty Ford ar Jackie Kennedy. Paremčiau jį.“​

Kad jį tikrai besąlygiškai remia, Melania Trump įrodė per jo rinkimų kampaniją, kuri buvo vadinama viena nešvariausių istorijoje. Ji savo vyrą gynė net tada, kai buvo paviešintas senas slapta darytas vaizdo įrašas, kuriame Donaldas Trumpas kalba apie mėginimą turėti lytinių santykių su ištekėjusia moterimi ir tai, kad moterys leidžiasi jo grabinėjamos vien todėl, kad šis yra garsus. Šitaip Trumpas kalbėjo jau būdamas vedęs Melanią.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donaldo Trumpo žmonos Melanios palaidinė įplieskė diskusiją: tai pasityčiojimas ar sutapimas?

„Ocean Drive“ nuotr.
„Ocean Drive“ nuotr.

Per Trumpo rinkimų kampaniją Melaniai teko atlaikyti nemažai kritikos – ji buvo lyginama su dabartine pirmąja šalies ponia Michelle Obama, kurią tauta dievina. Jai itin kliuvo už tai, kad per respublikonų partijos suvažiavimą Klivlande nuplagijavo Michelle Obamos kalbą, kurią ši pasakė 2008-aisiais identiškomis aplinkybėmis, kai jos vyras Barackas Obama dalyvavo prezidento rinkimuose.

Donaldo Trumpo žmona buvo kritikuojama ir už savo praeitį, t.y. senas fotosesijas, kuriose dirbdama modeliu ji pozavo apsinuoginusi arba nuoga. O britų bulvarinis portalas „Daily Mail“ net buvo paskelbęs, kad dešimtojo dešimtmečio pradžioje Melania dirbo „eskorto paslaugas džentelmenams teikiančioje įmonėje Italijoje“. Neapsikentusi šmeižto Melania padavė tinklalapį į teismą, o šis vėliau atsiprašė ir paneigė šią informaciją.

Melaniai Trump, nors ji ir puikiai atrodo, labai trūksta charizmos – amerikiečių meilę jai teks kažkokiu būdu užsitarnauti. O tai nebus lengva.

„Ocean Drive“ nuotr.
„Ocean Drive“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai