JAV talentų šou teisėjus sužavėjo Irako kare kojos netekęs jūrų pėstininkas

Salas Gonzalezas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-04 08:22
Drąsus jūrų pėstininkas, kuris neteko kojos Irake, sužavėjo televizijos projekto „Amerikos talentai“ teisėjus. Vyras papasakojo, kad muzika jam padėjo išgyventi sunkiausias akimirkas gyvenime, rašo People.com.

Salas Gonzalezas (29) iš Našvilio sulaukė keturių „taip“ ne tik dėl savo dainavimo, bet ir dėl darbo su socialiniu projektu „Wounded Warrior Project“, kuriame jis padeda buvusiems karo veteranams integruotis į gyvenimą po misijų.

„Tu esi žmogus, kuris įkvepia kitus. Ir tu moki dainuoti“, – gyrė Salą teisėja Mel B, kuomet vyras atliko Billo Witherso klasika tapusią dainą „Ain‘t No Sunshine“.

Howardas Stenas sutiko su kolege ir pridūrė: „Jaunas vyras, kuris neteko kojos ir tai padarė dėl tėvynės. Kaip mes galime būti abejingi tokiam poelgiui?“

S.Gonzalezas pasakojo, kad kojos neteko Irake, kuomet  į jį pataikė sprogmuo. Du mėnesius Irake tarnavęs jūrų pėstininkas atsibuvo dūmų apsuptyje, o jo ausyse nenustojo spengti. „Sąžiningai turiu prisipažinti, kad skausmo nejaučiau tuo metu dėl patirto šoko, nors mano koja nuo pusės buvo nutraukta“, – apie lemtingą dieną pasakojo Salas.

Grįžęs į JAV jūrų pėstininkas praleido reabilitacijos centre ir ten nusprendė imtis darbo ir padėti tokiems pat karo veteranams kaip ir jis pats. „Dainuoju nuo tada, kai pradėjau kalbėti“, – sakė vyras.

„Muzika buvo vienas iš būdų reabilitacijos centre atsikratyti fizinio ir emocinio skausmo. Tai privertė mane judėti į priekį. Muzika yra mano gyvenimas. Tai yra tai, kas aš esu. Noriu parodyti kitiems kariams, kad galima siekti savo svajonės“, – teigė S.Gonzalezas.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai