JAV reperis stojo prieš Austrijos teismą dėl įtariamo merginos išprievartavimo

Freddie Gibbsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Jungtinių Valstijų reperis Freddie Gibbsas penktadienį stojo prieš teismą Austrijoje – jis kaltinamas dėl perpus už jį jaunesnės merginos lytinio išnaudojimo pernai po koncerto vieno Vienos viešbučio kambaryje.

Freddie Gibbsas, kurio tikrasis vardas yra Frederickas Tiptonas, liepos pabaigoje buvo išsiųstas į Austriją iš Prancūzijos, kur policija jį suėmė pagal Europos arešto orderį prieš koncertą pietvakariniame Tulūzos mieste.

Remiantis vietos žiniasklaidos paskelbtu kaltinimų sąrašu, Freddie Gibbsas atsivežė 17 metų merginą ir 16 metų jos draugę į savo viešbutį 2015 metų liepos 5 dieną, po koncerto Vienoje. Abi merginos daug gėrė scenos užkulisuose ir gali būti, kad jų gėrimai buvo pastiprinti alkoholiu, rašo žiniasklaida.

Be ferocious today Fred. #SODTOUR #ESGNRECORDS ???? @siimson

A photo posted by Kane (@freddiegibbs) on

Įtariama, kad viešbutyje reperis lytiškai santykiavo su septyniolikmete, kuri buvo per daug apsvaigusi, jog galėtų reaguoti ir apsiginti.

Kaltinimus mergina pateikė po aštuonių mėnesių, prisiminusi, kas jai atsitiko. Freddie Gibbsas, kuris rugpjūtį buvo paleistas už užstatą, jam keliamus kaltinimus neigia. Jeigu teismas pripažins muzikantą kaltu, jam gresia iki 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

„Nėra objektyvių įrodymų, kad Freddie Gibbsas turėjo lytinių santykių su šia moterimi“, – sakė kaltinamojo advokatas Thomas Kralikas austrų žiniasklaidai.

„Nepriklausomi liudytojai – viešbučio registratūros darbuotojas ir vienas viešbučio svečias, paliudijo, kad merginos buvo gerokai apsvaigusios, bet tikrai sugebėjo eiti savo kojomis“, – tvirtino jis.

Freddie Soprano. ???? @jesselirola

A photo posted by Kane (@freddiegibbs) on

Skaitykite daugiau