JAV prokurorai nutraukė kriminalinę bylą aktoriui Kevinui Spacey

Kevinas Spacey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-18 20:13
Kevinas Spacey 2016 metais buvo apkaltintas bare lytiškai priekabiavęs prie 18 metų vaikino. Trečiadienį JAV prokurorai dėl to aktoriui iškeltą bylą nutraukė. Pagrindinis kaltintojas atsisakė liudyti teisme.

Nors Spacey buvo apkaltintas dar keliais su seksualiniu išnaudojimu susijusiais nusikaltimais, tik dėl Williamo Little‘o kaltinimų jam buvo iškelta kriminalinė byla.

Pagrindiniu įkalčiu byloje buvo laikytas mobilusis telefonas, kuriuo kaltintojas teigė nufilmavęs nemalonų incidentą bare. Tačiau šį mėnesį Williamas pranešė, kad mobilusis dingo, tuo tarpu K. Spacey gynyba apkaltino jį trynus trumpąsias žinutes bei bandžius nuslėpti įkaltčius, galinčius įrodyti Spacey nekaltumą.

Kevinas Spacey  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Kevinas Spacey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaltintojas pasinaudojo Penktąja pataisa ir atsisakė liudyti, todėl K. Spacey iškeltos kriminalinės bylos procesai buvo nutraukti.

Primename, kad 2017 metais K. Spacey seksualiniu priekabiavimu taip pat apkaltino ir aktorius Anthony Rappas. Jis teigė, kad „Kortų namelio“ žvaigždė bandė priversti su juo turėti lytinių santykių, kai šiam tebuvo 14-lika.

Kevinas Spacey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Kevinas Spacey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Spacey tuomet į kaltinimus pranešime spaudai atsakė: „Gerbiu ir žaviuosi Anthony Rappu kaip aktoriumi. Aš daugiau nei pasibaisėjęs, kai girdžiu šią istoriją. Nuoširdžiai neprisimenu, kas nutiko prieš 30 metų. Bet jei elgiausi taip, kaip pasakojama, esu skolingas atsiprašymą už savo neblaivaus elgesį. Gailiuosi dėl to, kad jam teko tokius jausmus nešiotis visus šiuos metus.“

Kevinas teigė, kad puikiai žino apie jį sklandančias istorijas, tačiau kai kurios jų, pasak aktoriaus, paskatintos to, kad jis itin saugo savo asmeninį gyvenimą.

Aktorius patvirtino, kad yra turėjęs santykių ir su moterimis, ir su vyrais. „Dabar renkuosi gyventi gėjaus gyvenimą. Noriu su tuo gyventi nuoširdžiai, atvirai ir tai prasideda nuo mano paties veiksmų vertinimo“, – teigė jis.

Naujausi straipsniai