JAV prezidento žmona Melania Trump susitiko su stiliaus ikona laikoma Jordanijos karaliene Rania

JAV prezidento Donaldo Trumpo bei jo žmonos Melanios ir Jordanijos karaliaus Abdullah II bei jo žmonos karalienės Ranios susitikimo akimirkos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-06 17:31
Trečiadienį Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania Baltuosiuose rūmuose Vašingtone priėmė Jordanijos karalių Abdullah II su žmona karaliene Rania.

Oficialaus vizito tikslas – aptarti nemažai svarbių klausimų, svarbiausia – konfliktą Sirijoje.

Prezidentui ir karaliui likus Baltuosiuose rūmuose deryboms, ponia Melania Trump ir karalienė Rania išvyko į mergaičių mokyklą „Excel Academy Public Charter School“. Tai buvo pirma valstybinė mokykla mergaitėms.

Pirmųjų damų viešnagė buvo pakylėta: jas sutiko mokyklos vadovai, mokytojai, mokinės, ponioms buvo įteikta gėlių. Svarbios asmenybės dalyvavo pokalbyje prie apvalaus stalo su mokytojais, mokiniais, tėvais. Vėliau joms buvo pravesta ekskursija po tiksliųjų mokslų ir meno klases.

Melania Trump vilkėjo smaragdo spalvos suknelę, perjuostą juodu dirželiu, avėjo klasikinius aukštakulnius. Tarptautine stiliaus ikona laikoma karalienė Rania dėvėjo juodą kostiumą su balta detale krūtinės srityje. Karalienė neoficialiai vadinama „Balmain“ mados namų armijose kare, nes labai mėgsta šį ženklą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai