JAV prezidentas Donaldas Trumpas dėl koronaviruso paguldytas į ligoninę

Donaldas Trumpas su žmona Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

JAV prezidentas Donaldas Trumpas, praėjus mažiau nei 24 valandoms po to, kai jam buvo nustatytas koronavirusas, pateko į ligoninę, praneša BBC.

Pranešama, kad D.Trumpui pasireiškė „lengvi simptomai“ po to, kai jis su žmona Melania sulaukė teigiamų COVID-19 testų rezultatų.

Baltieji rūmai praneša, kad prezidentui profilaktiškai buvo paskirti vaistai. Teigiama, kad D.Trumpui pakilo temperatūtra, jis jautėsi „pavargęs, bet geros nuotaikos“.

JAV prezidentas sraigtasparniu buvo nugabentas į Walterio Reedo nacionalinį karo medicinos centrą. Čia jis praleis mažiausiai kelias dienas.

Koronavirusu užsikrėtęs Donaldas Trumpas buvo atskraidintas į ligoninę / Scanpix nuotr.
Koronavirusu užsikrėtęs Donaldas Trumpas buvo atskraidintas į ligoninę / Scanpix nuotr.

Baltųjų rūmų šeimininkas anksčiau tviteryje pranešė, kad jis ir pirmoji ponia Melania užsikrėtė koronavirusine infekcija COVID-19.

„Nedelsdami pradėsime savo karantiną ir sveikimo procesą. Įveiksime tai KARTU!“ – rašė D.Trumpas.

Koronavirusinė infekcija prieš tai buvo patvirtinta jo artimai patarėjai Hope Hicks.

„H.Hicks, labai sunkiai dirbusiai be jokios pertraukėlės, ką tik testu patvirtintas COVID-19. Siaubas!“ – tviteryje parašė D.Trumpas.

H.Hicks dar antradienį kartu su D.Trumpu skrido prezidento lėktuvu į Klivlandą, kur vyko pirmieji televiziniai jo ir demokratų kandidato Joe Bideno debatai.    

Ji taip pat buvo kartu su prezidentu, kai šis trečiadienį sraigtasparniu grįžo į Baltuosius rūmus po mitingo Minesotoje.

Donaldas Trumpas (25 nuotr.)
+19

Retai dėvi kaukes

D.Trumpas sako, kad Jungtinės Valstijos jau išgyveno blogiausią koronaviruso pandemijos, nusinešusios daugiau kaip 200 tūkst. amerikiečių gyvybių, etapą. Pats prezidentas retai dėvi kaukę, pabrėždamas, kad jam dažnai atliekami testai.  

Tačiau jo paties sveikatos ekspertai dažnai pateikia ne tokius optimistinius vertinimus. D.Trumpas dažnai sulaukia aštrios kritikos, kad rengia didžiulius mitingus, kuriuose nedaugelis jo šalininkų dėvi kaukes.

Skaitykite daugiau