JAV prezidentas 2020-aisiais – Kanye Westas: reperio gerbėjai prašo išgelbėti Ameriką

Kanye Westo karikatūra / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-09 16:27
Kai 2015-ųjų vasarą reperis Kanye Westas per MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją pareiškė 2020-aisiais ketinantis kandidatuoti į JAV prezidentus, niekas į jį rimtai nežiūrėjo.

Tačiau Donaldui Trumpui tapus 45-uoju JAV prezidentu, socialiniuose tinkluose ėmė plisti žinutės, kuriose reperio gerbėjai (ir ne tik) kalba apie tai, kad tokios jo ambicijos dabar nebeatrodo tokios nerealios, turint omeny, kas laimėjo šiemet.

Paaiškėjus rinkimų rezultatams, socialiniuose tinkluose išplito grotažymė #kanye2020 ir žinutės, kuriomis reperio gerbėjai, ironizuodami o galbūt ir ne, prašo juos išgelbėti.

„Dabar bėra vienas žmogus, galintis mus išgelbėti“, – tviteryje parašė viena vartotoja, pasidalinusi ir Kanye Westo karikatūra, kurioje jis pavaizduotas sėdintis Ovaliajame kabinete Baltuosiuose rūmuose ir vilkintis raudoną „Adidas“ kostiumą.

„Kai kurie juokėsi, kai Kanye sakė, kad kandidatuos į prezidentus. Dabar tai labiau realu nei bet kada anksčiau“.

„Ką gi. Bičiuliai, spėju, kad Kanye Westas 2020-aisiais taps prezidentu. Negaliu patikėti, kad tai sakau, tačiau bet kada pasirinkčiau Kanye vietoj Trumpo“

„Kadangi renkame žmones be jokios patirties... #kanye2020“; ​

„Jūs visi susimovėte. Dabar turėsite laukti iki 2020-ųjų, kuomet mūsų Dievas ir Išganytojas, Kanye Westas mus išgelbės“

„2004-aisiais Kanye išgelbėjo hiphopą, 2020-aisiais jis išgelbės Ameriką“

„Nuo blogiausio visų laikų prezidento 2016-aisiais pereisime prie pačio geriausio prezidento 2020-aisiais“

Žmonės.lt primena, kad Kanye Westas apie ketinimą 2020-aisiais dalyvauti JAV prezidento rinkimuose pasakė per padėkos kalbą, atsiimdamas MTV apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus. Tada į tokį jo pareiškimą niekas nežiūrėjo rimtai, tik pasijuokė ir pasamprotavo, kaip pasikeistų Baltieji rūmai juose apsigyvenus Kim Kardashian. Dabar skeptikai juokauja, kad po Melanios Trump Kim Kardashian kaip pirmoji šalies ledi gal ir nebūtų taip blogai.

Praėjus metams nuo garsiojo Kanye Westo pareiškimo, savo planų jis neišsižadėjo. Per interviu BBC „Radio 1“ reperis sakė: „Kai aš kalbu apie idėją būti prezidentu, nesakau, kad turiu kažkokias politines pažiūras. Neturiu jų, aš tiesiog turiu požiūrį į žmoniją, žmones, tiesą. Jeigu yra kas nors, ką galiu nuveikti su savo laiku ir diena, kad kažką pakeisčiau kol esu gyvas, bandysiu tai daryti“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai