JAV muzikos žvaigždės Lady Gaga ir Tony Bennettas koncertavo princo Harry labdaros renginyje

Tony Bennettas, Lady Gaga ir princas Harry / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-09 09:53
Šimtai žmonių pirmadienį Londone susirinko prie Karališkosios Alberto salės, vildamiesi bent akies krašteliu išvysti ekscentriškąją atlikėją Lady Gaga, dainininką veteraną Tony Bennettą ir dar vieną garsią asmenybę – Didžiosios Britanijos princą Harry.

Abi popmuzikos žvaigždės atvyko paremti princo Harry globojamos labdaros organizacijos, kuri padeda sunkiai sergantiems vaikams gauti kvalifikuotą medicininę pagalbą.

Tony Bennettas ir Lady Gaga, drauge išleidę „Grammy“ apdovanotą džiazo muzikos albumą „Cheek To Cheek“, žarstė pagyrimus princui.

Lady Gaga į renginį atvyko pasipuošusi ilga, blizgia sidabro spalvos suknele ir blizgučiais papuoštais antakiais. Ji pozavo fotografams stovėdama tarp Tony Bennetto ir princo Harry, vilkėjusių kostiumus.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Kai princas padėkojo atlikėjams už dalyvavimą koncerte, Lady Gaga jam atsakė: „Manome, kad esate fantastiškas“.

„Jūsų mama buvo gera mano draugė, – sakė Tony Bennettas apie velionę Harry motiną princesę Dianą. – Dalyvavau kartu su ja daugelyje labdaros renginių.“

„Tai fantastiška“, – atsakė Harry.

Princas gyrė 88 metų Tony Bennettą už ištvermę ir neišsenkančią energiją.

„Negaliu patikėti, kad turite tiek energijos, nežinau, kaip jums tai pavyksta“, – sakė Harry.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Reaguodama į šiuos jo žodžius, 29 metų Lady Gaga pasakė: „Jis bėgioja aplink mane ratais. Palūkėkite, kol užlipsime į sceną“.

Princas Harry, kuris nuo 2007 metų yra labdaros organizacijos „WellChild“ globėjas, surengė priėmimą jos rėmėjams, darbuotojams ir remiamoms šeimoms. Jie koncertą stebėjo sėdėdami karališkojoje ložėje.

Tarp koncerto žiūrovų buvo ir popmuzikos žvaigždė Eltonas Johnas su sutuoktiniu Davidu Furnishu.

30-meris Harry, baigiantis dešimtmetį trukusią karjerą kariuomenėje, ketina daugiau laiko ir energijos skirti labdaringai veiklai.

Princas, kuris yra penktasis eilėje į sostą, planuoja vasarą praleisti dirbdamas su gyvūnų apsaugos organizacijomis Afrikoje. Harry yra sakęs, jog seniai puoselėjo tokią svajonę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama