JAV krepšinio žvaigždė Candace Parker su žmona Anna Petrakova laukiasi kūdikio

Candace Parker ir Anna Petrakova / Soc.tinklų nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

JAV moterų nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) žvaigždė Candace Parker su sutuoktine rusų krepšininke Anna Petrakova pranešė džiugią žinią – jos laukiasi pirmagimio.

Čikagos „Sky“ krepšininkė su ilgamete drauge susituokė dar 2019 m. ir ištisus dvejus metus nuo viso pasaulio slėpė apie šį netikėtą žingsnį. Vis dėlto dar viena naujiena jos nusprendė pasidalinti kiek anksčiau, rašoma dailymail.co.uk.

Apie naujagimio laukimą Candace Parker pranešė savo „Instagram“ paskyroje, kartu paminėdama vestuvių metines su žmona Anna Petrakova. Ji taip pat pasidalino keliomis nuotraukomis iš slaptų vestuvių.

Pasirodo, jos ištarė „taip“ tik savo artimiausių šeimos narių ir draugų akivaizdoje. C.Parker teigia, kad tuo metu „verkė kaip kūdikis“.

Be to, krepšinio žvaigždė jau yra mama savo 12 metų dukrai Lailaai, kurios susilaukė su savo buvusiu vyru Sheldenu Williamsu. Pora išsiskyrė 2016 m. lapkritį po aštuonerių santuokos metų.

C.Parker ne kartą minėjo, kad Anna ne tik profesionali krepšininkė iš Rusijos, bet ir myli Lailaa „kaip savo“.

„Pažinti mane arba tave reiškia pažinti mūsų meilę. Ši kelionė nebuvo lengva. Didžiuojuosi mumis ir tuo, ką sukūrėme ir kuo užaugome tiek atskirai, tiek kartu. Ačiū, kad visada myli Lailaa kaip savo, esi mano ramybė, mano palaikymas, mano proto balsas, mano juokai, mano apsikabinimai, mano šokis lietuje, mano laimė, mano namai.

Ačiū, kad nuolat meti man iššūkius ir sakai, kai klystu. Aš tave myliu. Aš vertinu tave ir tai, ką turime“, – socialiniame tinkle rašo krepšininkė.

Anna Petrakova, Candace Parker ir Lailaa / Soc.tinklų nuotr.

Įraše taip pat buvo nuotrauka, kurioje pavaizduota naujagimio besilaukianti Anna. Prie jos galima pamatyti ir pačią Lailaa.

Vis dėlto toks C.Parker pareiškimas ne vieną jos gerbėją nustebino, nes ji vengdavo kalbų apie savo asmeninį gyvenimą ir romantinius santykius. Moteris sakė, kad „visada svajojo apie savo šeimos pagausėjimą“ ir tai, kad joms gims kūdikis, yra „siurrealu“.

Skaitykite daugiau