JAV hinduistų lyderis užsipuolė Seleną Gomez dėl jos nepagarbios tatuiruotės ant šlaunies

Selena Gomez / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Aktorė ir dainininkė Selena Gomez (23 m.) praėjusį penktadienį poilsiaudama Majamio paplūdimyje pademonstravo naują tatuiruotę, vaizduojančią sakralinį hinduistų simbolį „Om“, tačiau internete pasirodžiusios nuotraukos su nauju jos kūno piešiniu patiko toli gražu ne visiems.

Pavadinęs tatuiruotę „itin nepagarbia“, žymus JAV hinduistų veikėjas Rajanas Zedas agentūrai WENN nurodė, kad hinduistai paprastai pradeda ir užbaigia savo maldas su mistiniu skiemeniu „Om“, simboliškai apimančiu visą visatą.

„Toks „Om“ subanalinimas liūdina hinduistus. Selenai itin netinkama tokį gerbiamą ir šventą hinduizmo simbolį, turintį gilią religinę prasmę, išsitatuiruoti ant savo šlaunies“, – sakė Rajanas Zedas.

Naują Selenos Gomez tatuiruotę ant šlaunies galite pamatyti ČIA.

Selena Gomez / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai ne pirmas kartas, kai Selena Gomez savo veiksmais sukelia Rajano Zedo, kuris yra Visuotinės hinduizmo draugijos prezidentas, pasipiktinimą: 2013 metais jis išreiškė savo nepasitenkinimą, kai dainininkė per MTV kino apdovanojimų ceremoniją atlikdama kūrinį „Come & Get It“ ant kaktos buvo užsilipdžiusi bindi.

Rajanas Zedas tada šį jos sprendimą atliekant seksualiai provokuojamą dainą papuošti kaktą ženklu, kuris hinduizme turi gilių dvasinių reikšmių, pavadino „nejautriu“.

„Selena yra žymi atlikėja, todėl turėtų susipažinti su pasaulio religijų pagrindais. Hinduizmo sampratos ir simboliai turi tiksliai apibrėžtas reikšmes, kurios nėra sukurtos vien Holivudo žvaigždėms“, – agentūrai WENN sakė jis.

Selena Gomez / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau