JAV dainininkui Chrisui Brownui gresia kalėjimas

Chrisas Brownas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-16 15:06
JAV teisėjas pirmadienį panaikino dainininko Chriso Browno bandomąjį laikotarpį už liūdnai pagarsėjusį tuometinės draugės Rihannos užpuolimą 2009 metais, bet kol kas nepasiuntė jo į kalėjimą.

Los Andželo teisėjas paskyrė naują teismo posėdį rugpjūčio 16 dieną, kuriame gali nuspręsti dėl tolesnių veiksmų, jeigu gynybos advokatai ir kaltintojai per tą laiką nesusitars.

Po Rihannos užpuolimo 2009 metų „Grammy“ įteikimo ceremonijos išvakarėse C.Brownui buvo paskirtas penkerių metų bandomasis laikotarpis, metų trukmės kursas dėl smurto šeimoje ir 180 dienų visuomenei naudingo darbo.

Po to užpuolimo paskelbta nuotrauka, kurioje matyti sumuštas Rihannos veidas, papiktino daugelį.

Pirmadienį kaltintojai pateikė Los Andželo teismui prašymą panaikinti bandomąjį laikotarpį – dėl to, kad dainininkas buvo apkaltintas dėl šiemet gegužę įvykusios avarijos, iš kurios vietos, kaip teigiama, pabėgo.

Los Andželo aukštesnės instancijos teismo teisėjas Jamesas Brandlinas sutiko patenkinti šį prašymą. C.Brownas, kuris dalyvavo teismo posėdyje, po jo nieko nekomentavo.

24 metų dainininkui gali grėsti kalėjimas iki ketverių metų, jeigu teisėjas nuspręs, kad jis pažeidė savo bandomojo laikotarpio sąlygas, o gynėjai ir kaltintojai nepasieks susitarimo.

C.Brownas neigė kaltinimus dėl automobilio avarijos ir tvirtino, kad kitas į ją patekęs vairuotojas bando išpešti iš jo pinigų.

Žiniasklaida pranešė, kad C.Brownas netoli Toluka Leiko į šiaurę nuo Los Andželo savo automobiliu „Range Rover“ rėžėsi į vieno „Mercedes“ galą.

Jis sustojo ir apsikeitė informacija, bet apie įžymybes rašanti interneto svetainė TMZ.com rašo, kad jis pateikė klaidingus duomenis.

Naujausi straipsniai