Garbūs svečiai Vilniuje minėjo JAV Nepriklausomybės metines

Eitvydas Bajarūnas su žmona Giedre Žickytė, Vytautas Landsbergis su žmona Gražina Ručyte-Landsbergiene, Rasa ir Andrius Tapinai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-03 14:14
JAV ambasadorės Lietuvoje Anne Hall kvietimu jos rezidencijoje Vilniuje rinkosi ambasados draugai ir bičiuliai paminėti 242-ąsias Jungtinių Amerikos Valstijų Nepriklausomybės dienos metines, kurios švenčiamos liepos 4 d.

Į priėmimą atvyko Seimo nariai, ministrai, verslo, kultūros, nevyriausybinio sektoriaus ir pramogų pasaulio atstovai. Tradiciškai svečius sveikino Jungtinių Amerikos Valstijų diplomatai, buvo pagerbtos JAV karinės vėliavos.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šventės metu valstybinius Jungtinių Amerikos valstijų ir Lietuvos Respublikos himnus atliko berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, muzikine programa palepino džiazo profesionalų Artūro Anušausko ir Vytauto Labučio duetas.

Šventės metu rezidencijoje taip pat buvo eksponuojama Lietuvos ir JAV bičiulystės šimtmečio puslapius atskleidžianti paroda „Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius“. Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui skirtą parodą kūrė JAV ambasada Lietuvoje ir Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus suburta istorikų komanda kartu su Fulbright moksliniu darbuotoju iš JAV Charlesu Perinu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama