Jautrioje fotosesijoje – Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-29 11:36
Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi gerai žinoma Lietuvos atlikėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė šiuo metu džiaugiasi jau ketvirto vaiko Agnaro gimimu. Visuomet apie didelę šeimą svajojusi moteris neslepia, kad galimai tai yra paskutinė proga pasidžiaugti kūdikio krykštavimais namuose.

Džiaugsmas būti čia ir dabar

Paklausta, kokios nuotaikos šeimoje ir kaip sekasi tapus keturių vaikų mama, Rūta atvirauja – viskas sekasi, kaip per sviestą. „Naujagimis ypatingo švelnumo, meilus, guvus, labai greitai auga ir mokosi, o jo savybė būti nuolat su manimi, manęs visai nevargina. Tokiais momentais ateina suvokimas – o jeigu jau paskutinis?“, – mintimis dalijosi Rūta.

„Galvodama apie savo kitų vaikų kūdikystę, jau dabar sunkiai prisimenu pirmuosius jų gyvenimo metus, o tai buvo vos prieš keletą metų. Todėl žinau, kad tai labai greitai praeis ir šis suvokimas suteikia labai daug džiaugsmo būti čia ir dabar kartu su mažyliu“, – sakė atlikėja.

Ketvirtosios „A“ atsiradimo istorija

Jau pirmaisiais nėštumo mėnesiais Rūta tvirtinai žinojo, kad ketvirtosios atžalos vardas prasidės „A“ raide, kaip ir kitų trijų vaikų – Adomo, Anabelės ir Arono.

„Visus vaikų vardus rinkau aš, tačiau besilaukiant ketvirtojo vaiko su vyru sutarėm, kad jis duos vardą mūsų paskutiniam berniukui. Po ilgų svarstymų, besilaukiant septintąjį mėnesį vyrui pasiūliau vardą – Agnaras. Šis vardas man patiko dėl tradicinio lietuviško vardo šaknies, kuris yra kilęs iš vardo Agnė. Nors iš pradžių vyrui nepatiko šis vardas, labai nustebau ir tuo pačiu apsidžiaugiau, kai Rolandas parnešė dokumentą iš metrikacijos biuro ir parodė, kad mūsų kūdikį užregistravo būtent Agnaro vardu“, – prisiminimais dalijosi Rūta.


Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru/Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru/Asmeninio archyvo nuotr.

Ketvirto vaiko auginimas – atnešė naujų atradimų

Rūta paklausta, kokių naujų atradimų apie motinystę atnešė ketvirto vaiko auginimas, atviravo: „Agnaro auginime labai gelbsti vežimėlis, kuris tapo nepamainomas ne tik keliaujant į gamtą, bet taip pat ir namuose. Vežimėlis niekada nebūna bagažinėje, kadangi man jis yra būtinas namie. Namie galiu čia pat jį paguldyti ir pamigdyti arba jei vaikai subėgo į vieną erdvę, aš jį galiu pervežti į kitą. Man jo nereikia nešioti, tad ir mažiau nugara pavargsta – patogus, erdvus, tylus geras vežimėlis namie yra labai svarbu, tai net dabar kai Agnaras yra 9 mėnesių jis vis dar dažnai snaudžia vežimėlyje“, – pasakojo garsi dainininkė.

„Užauginusi jau tris vaikus esu išbandžiusi keletą vežimėlių, o mano absoliutus favoritas yra Aero Tutis vežimėlis, kuris atitiko daugiausia mano poreikių. Jis neužima daug vienos, bet yra labai erdvus. O mano vaikai auga tikrai labai greitai, tad jiems reikia daug erdvės jau pirmais gyvenimo mėnesiais“, – sakė Rūta.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru/Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru/Asmeninio archyvo nuotr.

Motinystė pilnu etatu

Rūta paklausta, kaip dalijasi tėvystės atsakomybėm su vyru Rolandu, atviravo: „Šiuo metu motinyste džiaugiuosi pilnu etatu ir nors mano vyras mielai mane pavaduotų, žinau, kad dėl tokio sprendimo šeima netektų daug kitų svarbių dalykų. Pavyzdžiui, vyras labai mėgsta dirbti su medžio gaminiais, tad aš tik džiaugiuosi, kai žinau, kad šią vasarą galėsime džiaugtis lauko terasa su visa šeima“, – mintimis dalijosi dainininkė.

Rūta Ščiogolevaitė džiaugiasi galėjusi iki paskutinių nėštumo mėnesių aktyviai dirbti tiek scenoje, tiek televizijoje, tačiau paklausta apie ateities naujus tikslus ir projektus, atviravo, kad minčių visada yra, o planų kol kas ne.

„Ketvirtasis vaikas Agnaras jaučiasi gerai tik šalia manęs arba tėčio. Tad kol kas aš tikrai nesiruošiu jo atpratinti ir pirmuosius jo gyvenimo metus planuoju skirti visą dėmesį tik jam. Dėl šios priežasties artimiausiu metu turėsiu tik trečią koncertą nuo to laiko kai susilaukiau Agnaro. Džiaugiuosi, kad vyras pasiryžta į koncertus keliauti kartu, kad galėčiau ramiai mažylį maitinti ir nereiktų dėl to sukti galvos“, – atviravo Rūta. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai