Jautri oda? Grįžkite prie šaknų: produktai iš gamtos, kurie ja pasirūpins

Mergina prie beržų / Shutterstock nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-03-10 08:41
Sausa, sudirgusi oda, tempimo jausmas ar pleiskanojimas, niežulys, raudonis... Tai jautrios odos požymiai, kurie vargina, sukelia tiek estetinį, tiek psichologinį diskomfortą. Laimei, būtent tokiai odai tinkamos priežiūros priemonės gali palengvinti šiuos simptomus, tad kartu ir jūsų gyvenimo kokybę.

„BIOK laboratorijos“ naujų produktų ekspertė, technologė Gintarė Mykolaitienė pasakoja, kad jautriai odai svarbu naudoti priemones, kurios tiktų būtent tokiam tipui, būtų praturtintos medžiagomis, padedančiomis jai įveikti galybę iššūkių.

Atnaujinant „Margarita Sensitive Skin“ produktų liniją jautriai odai sukurta nauja formulė, kurioje dera ekologiška beržų sula ir vaistažolių ekstraktai. Ingredientai iš gamtos – tai viskas, ko reikia tokios odos priežiūrai ir apsaugai.

„Jautrios odos produktų liniją papildėme naujomis medžiagomis, suteikiančiomis jai papildomos vertės. Turbūt nelabai ką nustebinsime, kad jautriai odai skirtos produktų linijos sudėtyje yra vaistažolės – ramunėlės, medetkos – tačiau mes paieškojome naujo, galima sakyti, inovatyvaus priedo. Norėjome, kad produktas būtų surinktas Baltijos kraštuose, nes „Margaritos“ kosmetikos principas yra atitikti Baltijos regiono žmonių poreikius, būti kaip įmanoma arčiau žmogaus, jo natūralios aplinkos. 

Šiuo unikaliu kosmetikos priedu tapo beržų sula, turinti savyje labai daug cukrų, naudingų mūsų odai, – jie ne tik prisideda prie odos drėgmės balanso palaikymo, bet ir padeda palaikyti apsauginio barjero funkciją, kuris apsaugo ją nuo žalingų dirgiklių. Beržų suloje taip pat yra odai naudingų aminorūgščių, įvairiausių mineralų. Beržų sula kosmetikoje – ne itin dažnas reiškinys, tad didžiuojamės ir tikime, kad jautrios odos turėtojai greitai pastebės šios produktų linijos privalumus“, – sako G.Mykolaitienė.

„BIOK laboratorijos“ naujų produktų ekspertė, technologė Gintarė Mykolaitienė
„BIOK laboratorijos“ naujų produktų ekspertė, technologė Gintarė Mykolaitienė

Priemonėse taip pat yra saldymedžio šaknies ekstrakto, pasižyminčio raminamosiomis savybėmis.

„Jis plačiai naudojamas profesionalų kosmetologijoje, taip pat prabangių prekių ženklų kosmetikoje, nes puikiai ramina jautrią odą, mažina sudirgimus“, – komentuoja „BIOK laboratorijos“ naujų produktų ekspertė.

Negana to, atnaujintoje jautrios odos produktų linijoje gausu keramidų, kurie būtini visapusei odos priežiūrai užtikrinti.

„Keramidai yra apsauginiame odos sluoksnyje, jie apsaugo ją nuo žalingo aplinkos poveikio – saulės, vėjo, temperatūros pokyčių, tad kurdami produktus naudojome medžiagas, kurie tą natūralų apsauginį odos sluoksnį palaikytų, sustiprintų. Žinoma, ir patys turime rūpintis, kad jo nepažeistume pernelyg dažnai naudojamomis agresyviomis šveitimo priemonėmis ar neatsargiu elgesiu su rūgštimis“, – pasakoja specialistė. 

„Margarita Sensitive Skin“ / Gamintojo nuotr.
„Margarita Sensitive Skin“ / Gamintojo nuotr.

Jautri oda dažnai būna ir paraudusi, ir sudirgusi, kiek plonesnė, su išoriškai pastebimais kapiliarais, tad šios linijos raminamasis kremas ne tik pastiprins kapiliarus, neleis jiems stipriai išryškėti, bet ir pamaitins, apsaugos.

Visada kremą rinkitės pagal savo odos tipą – šios linijos raminamasis kremas itin tiks sausesnei odai, o drėkinantis – mišriai.

„Dabar toks etapas, kai dažnai dėvime veido kaukes, dėl ko oda dar labiau pajautrėja, sudirgsta. Negana to, papildomai prisideda ir šildymo sezonas, kurio metu jai ypatingai trūksta drėgmės. Šios linijos produktai puikiai tiks odai nuraminti, apsaugoti, palaikyti drėgmei“, – teigia technologė.

Linija tinka visai šeimai, dėl subalansuotos formulės ji puikiai patenkins tiek vyresnio amžiaus, tiek jauno žmogaus odos poreikius.

„Žinoma, dėl kai kurių aktyvesnių ingredientų kūdikiams priemonės netinkamos, bet vyresniems, jau mokyklinio amžiaus vaikams, šie produktai puikiai tiks, taigi jeigu šeimos nariai turi jautrią odą – visi gali naudoti „Margarita Sensitive Skin“ linijos priemones, kurios padės užtikrinti visapusišką jos priežiūrą“, – sako G.Mykolaitienė.

MARGARITA „Sensitive Skin“ produktus galite įsigyti čia: https://eshop.bioklab.com/Produktai/outlet/veido-prieziura/?manufacturer=Margarita

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai