Jautri Evgenyos Redko premjera: skiria tiems, kurių mūsų gyvenimuose jau nebėra

Evgenya Redko / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-29 18:00
Tikriausiai visi melomanai sutiktų, jog atlikėjai Evgenyai Redko (29) netrūksta ne tik unikalumo, bet ir jausmingumo. Talentingoji dainininkė sako, kad ir šį kartą – pristatant vaizdo klipą ir kūrinį „Sapnais“ – ji netvardė savo iš vidaus prasiveržusių emocijų.

Evgenya Redko neseniai įsiliejo į  režisieriaus Sauliaus Baradinsko „Sapiens Music“ projektą.

„Būtent šiuo metu jaučiuosi kūrybiškai įkvėpta, bet neslėpsiu – paskutiniai keli mėnesiai buvo išties įdomūs. Galėčiau sulyginti juos su amerikietiškais kalneliais. Teko pereiti įvairias stadijas, kad vėl atsidurčiau kūrybos apsuptyje ir arčiau laisvės, arčiau savęs“, – atvirame interviu su portalu Žmonės.lt neseniai kalbėjo muzikantė.

Šiandien praeities problemos Evgenyai atrodo kaip išbandymas, kurį ji įveikė ir gali vėl drąsiai žvelgti į priekį.

„Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę prisidėti prie šio nuoširdaus projekto. Daina „Sapnais” yra vienas iš jautriausių kūrinių mano soliniame albume „Deivės”, šį kartą jį perteikiau dar intymesnėje erdvėje ir kiek per kitokią prizmę, per žmogiškąją ir savotiškai nuogą“, – sako savo išskirtiniu balsu Lietuvos muzikos padangę nuspalvinusi atlikėja.

Naujausiame vaido klipe Evgenya palieka jai svarbią žinutę – „Nebijok svajoti.“

„Kartais esame linkę bijoti savo pačių svajonių, galbūt jos mums patiems atrodo per didelės, neaprėpiamos ar neįgyvendinamos, kartais bijome svajoti daug ir drąsiai. O man atrodo, jog svajoti gyvenime yra būtina, įsivaizduoti save ateityje, matyti save iš šono išpildant savo norus ir siekius. Pirmiausia vidumi patikėti ir užsispirti, kad įgyvendintum savo tikslus. Galiausiai, žinant, ko iš tiesų norime, įdėjus visas pastangas ir darbo, svajones galime išpildyti“, – įsitikinusi jauna moteris.

Evgenya Redko / Pauliaus Butkaus nuotr.
Evgenya Redko / Pauliaus Butkaus nuotr.

Šį kūrinį ji dedikuoja žmonėms, kurių nebėra mūsų gyvenimuose, bet kuriuos visi prisimename geru žodžiu ir kartais jaučiame ilgesį.

„Skiriu savo dainą tiems, prie kurių galima prisiliesti tik sapnuose.“

E.Redko neslepia, jog atliekant kūrinį taip arti prie kameros, ji jautėsi lyg atiduotų save visą, su kiekviena emocija.

Evgenya Redko / Pauliaus Butkaus nuotr.
Evgenya Redko / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Jaučiu, kad ir pati daina suskambėjo kiek kitaip nei įprastai. Artėjant kūrinio pabaigai, pačią apėmė tokios stiprios emocijos, jog vos sutramdžiau ašaras“, – prisimena ji.

Muzikinio projekto, kuriame atlikėjai apnuogina savo sielas prieš kameras, iniciatorius, režisierius Saulius Baradinskas sako, kad su E.Redko jam dirbti buvo vienas malonumas.

„Šis pasirodymas yra pirmas dublis, nes jame yra viskas – nuoširdumas, tikrumas, jautrumas ir žinutė, kurioje Evgenya atsiveria visa savo širdimi. Vertinu tai ir kviečiu žiūrovą bei klausytoją pajusti tai kartu", – kalba jis.

Naujausi straipsniai