Jausmų vienas kitam vėl neslepiantys Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova parodė žiedus

Eleonora Seborva ir Egidijus Dragūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą Egidijus Dragūnas ir Elena Sebrova vėl pakurstė gerbėjų kalbas apie jųdviejų santykius. Šįkart pora pademonstravo savo žiedus.

E.Dragūnas socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino kelias nuotraukas: vienoje jų – jis kartu su Eleonora, o kitoje – jųdviejų rankos su žiedais ant pirštų.

Po nuotrauka pasipylė gerbėjų sveikinimai, tačiau jiems kol kas tenka spėlioti, ar Egidijus su Eleonora jau oficiali šeima.

Apie vestuves pora pernai užsiminė ne kartą.

Egidijaus Dragūno nuotrauka socialiniame tinkle / Asmeninio archyvo nuotr.

Pernai pavasarį E.Dragūnas ir E.Sebrova tvirtino, kad jų ketinimai susituokti – rimti: savo vestuves pora planavo 2015-ųjų gegužės viduryje.

Tačiau gerbėjai žinios apie poros vestuves tada nesulaukė. Į klausimą, kada pagaliau ves Eleonorą, E.Dragūnas birželį atsakė, kad norėtų tai padaryti rudenį.

Egidijaus Dragūno nuotrauka socialiniame tinkle / Asmeninio archyvo nuotr.

Išsiskyrė rudenį

Žmonės.lt primena, kad žinią apie skyrybas su E.Sebrova E.Dragūnas paskelbė lapkritį.

„Eleonorą pažįstu jau 10 metų, pora buvome 8 metus. Paskutinieji kartu leisti metai buvo ypač sudėtingi. Apgailestauju, kad mums nepavyko išsaugoti santykių, kad mudu pasidavėme, – kalbėjo SEL lyderis. – Noriu padėkoti Eleonorai už visus šiuos metus, už nuoširdumą, už rūpestį, už meilę. Tačiau po mūsų padaryto sprendimo nebėra kelio atgal.“

Vis dėlto vėliau E.Dragūnas nesyk viešai prisipažino besiilgintis Eleonoros. Net ir stovėdamas scenoje tūkstančiams gerbėjų pareiškė išgyvenąs meilės kančias. Vėliau paviešino dalį meilės laiško.

Sausį E.Dragūnas ir E.Sebrova „Instagram“ tinkle jau laidė užuominas apie susitaikymą.

Skaitykite daugiau