Jausmų labirintai: gyvenu su patikimu vyru, o ilgiuosi vėjavaikio

/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-14 18:23
Vyrus labai paprastai galime suskirstyti į du lygiaverčius pogrupius. Nes net ir toms, kurioms jų vyras atrodo pasaulyje geriausias, kartais vis tik norisi sušokti tango (ir ne tik) su kokiu paiku paplūdimio vėjavaikiu.

Taigi, vyras-sutuoktinis. Jis dažniausiai introvertas, patikimas, nuspėjamas, tvirtas ir ryžtingas it ledlaužis. Vyras-meilužis – ekstravertas, linksmas, nerūpestingas, besitaškantis gyvenimo džiaugsmu ir komplimentais. 

Būsimasis sutuoktinis kažkada jus sekiojo liūdnomis baseto akimis, ilgai vedžiojo už rankos, rodė saulėlydžius ir saulėtekius, prisirišo, kentėjo dėl jūsų dėmesio stokos, o paskui senoviškai pasipiršo. Šalia visą laiką malėsi koks nors avantiūristas, nuotykių ieškotojas, širdžių ėdikas, bet jis jau neturėjo šansų. Nes jums juk reikėjo patikimo vyro, ar ne?

Ir štai į sceną išėjo tas žalios jaunystės laikų avantiūristas: vis dar žaismingas, su niekšiška suvedžiotojo šypsenėle, žavus, tebematantis jumyse aną patrakusią merginą, o ne buities išvargintą moterį.

Taigi, ištekėjote, bastėtės po nuomojamus butus, gimdėte pametinukus, truputėlį sustorėjote, pavargote, apsiblausėte. Gyvenimas šalia ledlaužio pasidarė monotoniškas ir nuspėjamas, vaikai sirgo, paskui blogai mokėsi, paskui jūs keitėte darbus ir ieškojote savęs.

Ir štai į sceną išėjo tas žalios jaunystės laikų avantiūristas: vis dar žaismingas, su ta niekšiška suvedžiotojo šypsenėle, žavus, tebematantis jumyse tą aną patrakusią merginą, o ne buities išvargintą moterį. Palenkti jus į savo pusę jam nereikės daug pastangų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Na, arba kitas scenarijus: vis dar laikysitės savo sutuoktinio, o naktimis sapnuosite aną. Tai atsakysite į jo aistringas žinutes, tai vėl nebe. Kartais naktimis žiūrėsite melodramas ir tyliai ašarosite, mintyse prasukdama šimtus gyvenimo scenarijų ir nerasdama atsakymo, kuris galėtų būti jūsų.

Būsimus sutuoktinius ir būsimus meilužius jau galima numatyti pradinukų klasėje.

Būsimus sutuoktinius ir būsimus meilužius jau galima numatyti pradinukų klasėje. „Sutuoktiniai“ sėdi tylūs ramūs, uoliai sprendžia uždavinius ir kantriai laukia, kol juos pakvies prie lentos. Būsimieji donžuanai malasi suoluose, kalbasi, nuolat gauna pastabų iš mokytojos, laido replikas, graužia rašiklį, sukiojasi, žodžiu, stengiasi pasirodyti. Ir jiems sekasi – klasės mergaitės dievina blogiukus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jei sutikote tokį vyrą – nepaleiskite!

Pirmieji ir toliau ieškos ramybės ir stabilumo, antrieji – nuotykių ir azarto. Mergaitės išauga ir pamilsta blogiukus, nes jas irgi žavi nuotykiai, joms reikia adrenalino, jos nori, kad būtų kaip filmuose. Jos beprortiškai įsimyli tuos vėjavaikius, kenčia ir rauda dėl nelaimingos meilės, su jais prašoka savo audringos jaunystės naktis, taikosi ir skiriasi. 

Bet teka už kitų. Už tų, patikimųjų. Arba kenčia ištekėjusios už amžinų meilužių. Arba skiriasi. Tiek su tais, tiek su tais, nes mano, kad štai tas kitas variantas ko gero buvo geresnis.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai