Jausmingoji Gina Shee pristato naują vaizdo klipą ir siunčia žinutę: „Tikiu pokalbių galia“

Gina Shee ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-22 13:56
Ketvirtadienį tęstinis muzikos projektas „Sapiens Music“ ir Žmonės.lt kviečia nerti giliau – paragauti, įkvėpti ir pajusti Lietuvos kūrėjų spalvomis praturtintą muziką ir pažvelgti į jų sielos gelmes. Naujausia premjera – Ginos Shee, kuri pristato dainą „Tai Praeis“.

„Kūrinys „Tai Praeis“ gimė įkvėptas pokalbio su artimu draugu. Pajautimas, jog kitas žmogus tave supranta, mato, girdi, paskatino sukurti dainą, kalbančią su tais, kuriems tokio pokalbio taip pat ypatingai reikia“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Gina Shee.

Gina Shee / Pauliaus Butkaus nuotr.
Gina Shee / Pauliaus Butkaus nuotr.

Atlikėja meniškai priduria, kad žodžiai gydo, žodžiai skaudina, žodžiai pakelia.

„Jie – vienas galingiausių ginklų, tad mano žinutė skatina tai prisiminti. Mano viduje pokalbiai su žmonėmis labai daug ką pakeitė, stipriai tikiu jų galia. Norėčiau dedikuoti šitą kūrinį visiems, kurie jaučia nerimą, vienišumą, depresiją. Frazė „Tai Praeis“ turi svorį tik tuomet, kai žmogus ją taria nuoširdžiai. Aš nebijau pasakyti, jog teko patirti šiuos jausmus ir galiu drąsiai teigti, jog „visa tai praeis“. Svarbiausia – tuo patikėti ir sau tai kartoti, kada galvoje užeina tamsa. Galiausiai viskas pamažu aprimsta“, – atvirauja Gina Shee.

Gina Shee / Pauliaus Butkaus nuotr.
Gina Shee / Pauliaus Butkaus nuotr.

Pasak atlikėjos, „Sapiens Music“ komanda filmavimo metu  moka sukurti nuostabią atmosferą, tad filmuojantis jautiesi visiškai saugiai ir gali pasinerti į dainos emociją.

„Neslėpsiu, jog iš pradžių jaudinausi, tačiau susipažinusi su Sauliumi ir visa komanda bei aiškiai supratusi projekto esmę, nukreipiau mintis į tai, kas svarbiau – būti visiškai tikrai ir papasakoti savo istoriją per muziką. Didžiausias pasiruošimas vyko galvoje – norėjau dainą atlikti iš širdies, taip, kaip ją ir sukūriau. Nufilmavome pirmą bandymą ir su komanda nusprendėme, jog girdėjosi bei matėsi mano širdis, tad viskas įvyko neįtikėtinai greitai. Kiekvienam atlikėjui rekomenduočiau aplankyti „Sapiens“ namus ir pajusti jų meilę muzikai“, – portalui Žmonės.lt sako Gina Shee.

Gina Shee – „Tai Praeis“:

Naujausi straipsniai