Jausmingas meksikiečio ir lietuvės šokis sužavėjo „Lietuvos talentų“ teisėjus: plojo atsistoję

„Lietuvos talentų“ dalyviai Azael ir Sindi Niauraitė / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

TV3 projekto „Lietuvos talentai“ dalyviai kiekvieną sekmadienį stebina neregėtais gabumais – kai kada net ir projekto teisėjai jiems ploja atsistoję. Būtent taip nutiks jau ir šį sekmadienį, kai nepamirštamą ir jausmingą šokį žiūrovams padovanos internetu susipažinę partneriai Azael ir Sindi Niauraitė. Ar porai bus paspaustas „auksinis mygtukas“?

20 metų Sindi ir 41 metų Azael kartu šoka jau ketverius metus, o jų pažintis užsimezgė socialiniuose tinkluose. Pasirodo, kad Azael į Baltijos šalis atvyko iš Meksikos – būtent čia vyras sau ieškojo šokių partnerės, baleto šokėjos. Vos išvydęs Sindi nuotrauką jis suprato, kad turi bandyti prikalbinti kartu sušokti ją.

„Tuo metu man buvo 15 metų – galvojau, gal nueisiu su mama... Azael ieškojo šokėjos, su kuria galėtų rodyti akrobatinį šou Paryžiuje. Buvo atranka, pabandėme įvairių triukų, pažiūrėjo mano lankstumą, kaip kyla kojos, nugara. Pradėjome kartu statyti šokį“, – prisimins laidoje Sindi, kuri 7 metus šoko baletą.

„Lietuvos talentų“ dalyviai Azael ir Sindi Niauraitė / TV3 nuotr.

O štai dabar profesionalūs bačatos šokėjai šiuo šokiu bando užkrėsti ir kitus – šokių mokykloje Sindi ir Azael jau kurį laiką moko Lotynų Amerikos šokių subtilybių. Šokėjai negaili komplimentų bačatai ir vadina tai „socialiniu šokiu“. Lankantys šokių pamokas ne tik pajaučia priklausomybę šokiams, susiranda draugų, bet ir antrą pusę bei sukuria šeimas. O į šį projektą šokių pora atėjo tam, kad pasidalintų šokio jausmu su žiūrovais bei parodytų, kokia stipri yra šokio galia.

„Su šiuo šou nemažai keliaujame, vedame pamokas užsienyje. Tačiau norėčiau saviems, lietuviams, sukelti emocijas, kurias patiria žmonės matydami mus festivaliuose kitose šalyse“, – pasakos laidoje Sindi.

Išskirtinis poros pasirodymas nepaliks abejingų. Tai, kad šokėjai priklauso profesionalų lygai, tikins visi trys teisėjai. Didžiausia intriga – ar būtent šiai porai bus paspaustas „auksinis mygtukas“?

„Lietuvos talentų“ dalyviai Azael ir Sindi Niauraitė / TV3 nuotr.

Vienintelis Justinas Jankevičius dar neišnaudojo savo galimybės apdovanoti dalyvį bilietu tiesiai į superfinalą. Tiesa, tikriausiai daugelis yra girdėjęs, kad Justinas – didelis Lotynų Amerikos šokių gerbėjas...

Po šokėjų pasirodymo teisėjai plos atsistoję. Paprašytas pakomentuoti pasirodymą, M. Mikutavičius tiesiog pritrūks žodžių. „Tai buvo didelis emocinis pliūpsnis“, – savo ruožtu sakys Inga Jankauskaitė.

Ar šokėjų porai nuskambės „auksinis mygtukas“?

Atsakymą sužinosite jau šį sekmadienį, laidoje „Lietuvos talentai“, 19.30 val. per TV3!

„Lietuvos talentų“ teisėjai / TV3 nuotr.
Skaitykite daugiau