Jaunystės suteiks veido masažas

ajurvedinis masažas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-27 15:00
Azijos šalių moterys įpratusios savo veidą masažuoti kasdien, dažniausiai ryte ir vakare. Kartais masažą atlieka atskirai, o kartais – tiesiog tepdamos dieninį ar naktinį kremą. Sakoma, jog kasdien masažuodamos veidą azijietės jau po kelių mėnesių nuo savo išvaizdos nubraukia visą dešimtmetį be brangių ir skausmingų procedūrų.

Šiam, skaičiuojančiam tūkstančius metų, vadinamam jaunystės masažui, atlikti nereikia daug laiko – užtenka 5–7 minučių.

Šiam, skaičiuojančiam tūkstančius metų, vadinamam jaunystės masažui, atlikti nereikia daug laiko – 5–7 minučių pakanka, kad išnyktų mažos raukšlės, o didesnės taptų mažiau pastebimos. Jis stangrina odą, gražina spalvą, gerina kraujotaką, net padeda atsikratyti pagurklio. Ilgainiui rezultatas prilygsta veido patempimui.

Prieš atliekant masažą veido oda labai kruopščiai nuvaloma. Masažuojama naudojant bet kurį mėgstamą aliejų, puikiausiai tinka ir alyvuogių, linų sėmenų ar migdolų. Tik nereikėtų persistengti su kiekiu, nes veidas neturi būti šlapias, aliejaus pakanka tiek, kad pirštai gerai sukibtų su veido oda.

Pirmiausia, maždaug minutę veidas apšildomas, suaktyvinama kraujotaka – lengvai tapšnojama pirštų pagalvėlėmis. Paskui masažuojama abiejų rankų trimis pirštais – smiliumi, didžiuoju ir bevardžiu, glostomaisiais judesiais stipriau spaudžiant odą kylama iš apačios į viršų. Vietose, kuriose yra raukšlių, paspaudžiama stipriau.

Po poros minučių pakeičiama kryptis – judama nuo kaktos kaklo link, taip paskatinamas limfos, kuri atsakinga už toksinų šalinimą, darbas. Galiausiai, oda švelniai pagnaiboma, patampoma, kad būtų stangresnė ir elastingesnė.

Po atlikto masažo aliejus nuo veido nuvalomas šiltame vandenyje sudrėkintu rankšluosčiu, oda patepama dieniniu arba naktiniu kremu.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veido joga padės atsikratyti raukšlių

Naujausi straipsniai