Jaunystės paslaptis, kurią renkasi Holivudo žvaigždės: operacijų nebeprireiks

„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-26 13:02
Pernai adatinė frakcinė radijo dažnio terapija, estetinės medicinos naujovė, JAV buvo itin paklausi. Kaip vieną pirmųjų iš „top anti-ageing“ procedūrų ją rinkosi ir Holivudo žvaigždės. Sistemos „SECRET RF“ pranašumas, palyginti su lazeriais, – poprocedūrinis laikotarpis stebėtinai trumpas.

8 priežastys, kodėl verta rinktis „SECRET RF“:

1. Rezultatą galima pamatyti tikrai greitai

Jį užtikrina kelių supertechnologijų taikymas vienu metu. Kaip tai vyksta? Moderniausios auksinės mikroadatos sukuria tūkstančius nematomų mikrokanalų ir taip stimuliuoja naujos odos gamybą. Tuo pat metu jomis sklindanti radijo dažnio energija aktyvuoja ląstelių dauginimąsi, taip susiformuoja nauja jauna oda. Veikiama temperatūros ji ir pasitempia. Procedūros rezultatą įmanoma dar labiau pagerinti, uždėjus ant odos aktyvių paciento ląstelių, kurios mikrokanalais iškart subėga į giliąją odą. Taip sukuriamas greitesnis, stipresnis efektas.

2. Dažniausiai užtenka dviejų trijų procedūrų

Jau po vienos procedūros oda palygėja, pasitempia, pagerėja jos tonusas, padidėja elastingumas, sumažėja raukšlelių, susitraukia poros, todėl ji atrodo kur kas jauniau! Kiek procedūrų reikės, priklauso nuo įvairių dalykų. Kai kam užtenka vienos procedūros, kai kam reikia daugiau.

3. Ar skauda? Ne, diskomfortas minimalus!

„SECRET RF“ sistema turi labai plonas, apsauginiu sluoksniu dengtas auksines mikroadatas, kurios oda slysta švelniai ir neskausmingai. Specialus skausmą mažinantis kremas naudojamas siekiant išvengti stipraus diskomforto.

„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.
„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.

4. Poprocedūrinis laikotarpis trumpas

„SECRET RF“ adatėlės susminga į užprogramuotą gylį, gydytojo nustatyto stiprumo radijo dažnio energija daro poveikį būtent ten, kur reikia. Viskas vyksta ypač tiksliai. Po radijo dažnio terapijos oda būna šiek tiek paraudusi. Pietų pertraukos gal ir neužtektų, bet laisvo pusdienio – per akis, nes ši odos reakcija praeina per kelias valandas.

5. Procedūra saugi ir tinka visų tipų odai

„SECRET RF“, skirtingai nei lazeriai, tinka visų tipų odai.

6. Tai – puikus pasirinkimas poroms, randams ir strijoms gydyti

Jei turite strijų, turbūt žinote, kad rasti efektyvų būdą joms pašalinti labai sunku. Procedūra stimuliuoja kolageno gamybą, todėl pasikeičia strijų tekstūra, jos patempiamos. O poros stulbinamai sumažėja jau po vienos procedūros!

7. Tinka rankoms, kaklui, dekoltė atjauninti

Keičiant parametrus procedūrą galima atlikti ne tik veido srityje. Ji tinka ir veidui, ir kūnui... Galima sakyti, kad jos poveikį pajunta ir siela.

8. Ateities technologijos – už prieinamą kainą

Šimtas procentų, kad pamėgsite šią procedūrą dėl protingos kainos ir puikių rezultatų.

„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.
„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.

Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja GYTĖ GRIGONYTĖ-BABAJAN paaiškino, kuo unikali „SECRET RF“ sistema:

- 13 metų naudoju įvairias „anti-ageing“ sistemas („Thermage“, „Fraxel“, CO2 lazerius bei kitas) ir galiu drąsiai teigti, kad SECRET RF – unikali naujos kartos ir naujos koncepcijos odos atjauninimo sistema.

- „SECRET RF“ sujungia frakcinių lazerių ir „Thermage“ gerąsias savybes, tačiau palyginti yra visai neskausminga, pacientas nejaučia jokio karščio, nėra komplikuoto poprocedūrinio laikotarpio.

- „SECRET RF“ įranga ir procedūra patvirtintos JAV FDA administracijos, turi reikalingus EU sertifikatus. Patyrusio specialisto rankose tai – unikalus kovos su laiku ginklas!

- „SECRET RF“ sėkmingai gydome padidėjusį pažastų prakaitavimą.

„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.
„SECRET RF“ sistema/Organizatorių nuotr.

Procedūrą galite atlikti:

„GK KLINIKA“, Gedimino pr. 14, LT-01103 Vilnius

Tel. +370 5 255 3353; mob. tel.: +370 620 55 599, +370 620 22 499

Daugiau informacijos: www.gkklinika.lt.

„GK Klinika“
„GK Klinika“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai