Jaunoji milijardierė Kylie Jenner pirmą kartą tapo VOGUE viršelio veidu: mergina pasirodė be makiažo

Kylie Jenner / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ žvaigždė, kosmetikos linijos savininkė, neseniai mama tapusi Kylie Jenner (21) atsidūrė ant prestižinio mados ir stiliaus žurnalo „VOGUE“ viršelio.

Mergina papuoš rugsėjo mėnesio „VOGUE Australija“ numerį, kuriame ji spindi natūralumu, jaunyste ir pasitikėjimu savimi.

VOGUE was once just a wild dream! Thank you @vogueaustralia for this cover! ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Neįtikėtina, tačiau Kylie, kuri kiekvienoje nuotraukoje užfiksuojama su nemažu makiažo kiekiu, viršelyje pasirodys gaiviu, natūralumu dvelkiančiu ir jai neįprastu įvaizdžiu. „Norėčiau prisiimti laurus už šį makiažą, tačiau tai tik drėkinamasis kremas,“ – teigia viršelio merginos įvaizdį kūręs makiažo meistras Ariel. 

@vogueaustralia

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Visai neseniai, Kylie Jenner puošė garsiojo „Forbes“ žurnalo viršelį, kuriame buvo įvardinta kaip jauniausia milijardierė. Uždirbusi 900 milijonų JAV dolerių (apie 779 milijonus eurų) iš savo kosmetikos verslo, mergina užima dvidešimt septintąją poziciją iš šešiasdešimties. Ir, kaip paaiškėjo, yra turtingiausia iš viso Jennerių ir Kardashianų klano. Net garsioji diva Kim Kardashian West (37) vertinama „tik“ 350 milijonų dolerių ir sąraše yra penkiasdešimt ketvirta.

Skaitykite daugiau