Jauniausioji karalių Felipe VI ir Letizios dukra Sofia teatrališkumu žavi visą Ispaniją

Princesė Sofia / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tie, kas ją gerai pažįsta, sako, kad princesė charakteriu labai panaši į savo senelį, Juaną Carlosą. Vienos ryškiausių jos charakterio savybių – švelnumas, linksmumas bei nuoširdumas. Princesei Sofiai praėjusią savaitę suėjo 11 metų ir ji savo gimtadienį atšventė su šeima. Ispanai princesei jaučia vis daugiau simpatijų, kurias demonstruoja viešuose renginiuose. Beje, juose Sofia ir jos vyresnioji sesuo princesė Leonora pasirodo vis dažniau.

Ispanams neišdildomą įspūdį princesės humoro jausmas paliko šių metų pradžioje. Anuomet karališkieji rūmai pasidalijo nuotraukomis, kuriose užfiksuotos įvairios šeimos akimirkos. Daugiausia dėmesio sulaukė privataus karališkosios šeimos gyvenimo momentai, ypatingai dėmesį patraukė nuotraukos iš šeimos pietų, vykusių šių metų sausį. Princesė Sofia atrodė nuoširdi ir linksma. Vienu momentu, jaunėlė Karaliaus Felipe ir karalienės Letizios dukra juokingu žvilgsniu pažvelgė į kamerą, siūlanti stiklinę vandens įsivaizduojamam žiūrovui.

Princesė Sofia / Vida Press

Po pastarųjų princesės pasirodymų viešumoje, ji nebėra įsivaizduojama kaip drovi ar susikausčiusi. Dabar visuomenės akyse ji atvira bei šiek tiek spontaniška mergaitė. Panašu, jog princesė puikiai sutaria ir dažnai juokauja su savo sese Leonora. Nenuostabu, nes amžius tarp mergaičių yra vos daugiau nei pusantrų metų. Sesuo Leonora visada jai buvo kaip tikra vyresnioji sesuo, kuri saugojo ir patarė savo seseriai Sofiai, žaidė ir dalijosi nepamirštamais gyvenimo momentais.

Abiems mergaitėms patinka sportas, muzika, gyvūnai, kinas, informatika, knygos bei šokiai. Kartais jos su mama, karaliene Letizia, ar su močiute, karaliene Sofia, vyksta į šokių ir teatro vakarus. Taip pat penktadieniais, po pamokų, kartu eina į baletą.

Princesė Sofia / Vida Press
Princesė Sofia / Vida Press

Kalbant apie teatrą, princesė Sofia yra ne tik žiūrovė. Mokykloje princesė žengia savo pirmuosius žingsnius aktorės kelyje. Taip pat, prieš kelis mėnesius atliko pirmąjį vaidmenį kalėdiniame vaidinime. Tai hobis, kurį greičiausiai paveldėjo iš savo tėvų.

Princesė Sofia / Scanpix nuotr.

Princesė Sofia yra dviejų karališkųjų šeimų, Burbonų ir Ortizų, palikuonė. Sofia turi išskirties žalias akis, kaip ir karalienė Letizia. Taip pat, ji yra aukštesnė nei jos sesuo. Visi vieningai pritaria, kad ji bus tokia pat aukšta kaip ir jos tėtis, karalius Felipe, kurio ūgis 1.97 m.

Princesė Sofia / Vida Press

Keliuose viešuose renginiuose, kuriuose ji buvo su savo seserimi ir tėvais, Sofia jau pademonstravo savo stiliaus pojūtį. Kaip ir princesė Leonora, mamos padedama ji rūpinasi savo įvaizdžiu.

Paskutinis renginys, kuriame pasirodė princesė Sofia, įvyko balandžio 8-ąją, kuomet ji su savo seserimi, tėvais ir močiute lankė senelį karalių Juaną Carlosą ligoninėje. Ten karaliui buvo atlikta paskutinė kelio operacija.

Skaitykite daugiau