Jauniausia „X faktoriaus“ dalyvė Mėlika užbūrė: M.Mikutavičius plojo užšokęs ant kėdės

Marijonas Mikutavičius ir Mėlika / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-24 10:28
Šį sekmadienį žiūrovų laukia dar viena, jau ketvirtoji muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laida. Skirtingai nuostabūs, nepamirštami ir nepakartojami dalyviai bandys pelnyti teisėjų ir žiūrovų meilę ne tik savo kūriniais, bet ir gyvenimiškomis istorijomis.

Projekte ypatingų komplimentų sulaukė jauniausia projekto dalyvė Mėlika Rakauskaitė. Mergina iki smulkmenų apgalvojo kiekvieną pasirodymo detalę – į sceną ji įžengė pasipuošusi princesės stiliaus suknele.

Penkiolikmetė gyvena Ignalinos rajone, o į muzikos pasaulį ją atvedė tėvai, kai ji dar buvo maža mergaitė. 

„Nepamenu, kodėl pradėjau dainuoti. Iš pradžių visai nejaučiau baimės būti scenoje, bet po kurio laiko viskas pasikeitė – pradėjau bijoti. Kelis kartus net esu apsiverkusi ant scenos... Tos ašaros tikriausiai atsirasdavo iš jaudulio, negatyvių minčių“, – pasakojo jauniausia šou dalyvė.

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Tačiau vieną dieną Mėlika sako supratusi, kad dainavimas ir žmonių dėmesys yra daug smagiau nei ašaros ir baimė.

„Dabar aš visai nebijau. Kaip bebūtų keista, pirmą kartą gyvenime nebijau eiti ant scenos“, – prieš lipdama ant didžiosios „X faktoriaus“ scenos sakė moksleivė.  

Teisėjai buvo kaip niekad sužavėti tokiu jaunos merginos pasirodymu ir negailėjo jai karštų plojimų. Audringiausiai sureagavo M.Mikutavičius, kuris plojo net užsilipęs ant kėdės! Toks teisėjo elgesys sukėlė kolegų šypsenas, o Mėlika dėkojo už tokį dėmesį. 

Geriausių žodžių negailėjo ir S.Prūsaitis pabrėždamas, kad tai vienas išskirtiniausių laidos pasirodymų. 

„Ką tik matėme labiausiai gamtos apdovanotą vokalistę per visą „X faktoriaus“ istoriją. Tai, ką tu darai, nė vieno iš mūsų nemoko. Tai yra duodama iš aukščiau“, – gyrė merginą projekto teisėjas. 

Šį sekmadienį – galingas pasirodymas! Jauniausia projekto dalyvė Mėlika taip sužavės teisėjus, kad Marijonas plos merginai užlipęs ant kėdės! „X faktorius“ sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Posted by X Faktorius on 2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis

Nuostabus 15-metės pasirodymas „X faktoriuje“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai