Jauniausia Kim Kardashian sesuo Kylie Jenner turi kuo didžiuotis: save ji išlaiko nuo 14-os metų

Kylie Jenner ir Kim Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-14 15:46
Jauniausiai realybės šou žvaigždės Kim Kardashian sesei Kylie Jenner dar nėra 18-os metų, bet ji jau yra visiškai savarankiška. Paauglė naujame interviu žurnalui „InStyle“ gyrėsi, kad save pilnai išlaiko jau nuo 14-os metų.

„Mano mama finansiškai manęs neberiamia jau trejus metus, – sakė 17-metė Kylie Jenner. – Aš pati moku už viską – savo mašiną, degalus, maistą, drabužius.“

Jauniausia Kardashianų ir Jennerių klano narė šiemet už pačios uždirbtus pinigus net nusipirko pirmą nuosavą namą – už jį paauglė paklojo 2,7 mln. JAV dolerių.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kylie Jenner verslumą paveldėjo iš savo mamos Kris Jenner, tad jos banko sąskaitą pildo ne vien uždarbis už realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“. Mergina taip pat yra odos priežiūros priemonių „Nip + Fab“ ambasadorė, turi savo vardo drabužių, papuošalų, batų, nagų lakų ir net priauginamų plaukų kolekcijas, su seserimi Kendall Jenner yra parašiusi paauglių mėgstamą romaną „Rebels: City of Indra“ ir t.t. Merginos kišenę taip pat papildo ir reklamos kontraktai, kurių vis daugėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai