Jaunėlis Miley Cyrus brolis po mažiau nei metų draugystės pasipiršo mylimai merginai

Braisonas Cyrusas ir Stella McBride
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-25 20:07
Miley Cyrus šeima šį mėnesį išgyvena džiugiomis nuotaikomis paženklintą laikotarpį. Tuo pačiu metu, kai garsi atlikėja šventė savo gimimo dieną, apsupta mylimiausių žmonių (tarp kurių buvo sužadėtinis Liamas Hemsworthas bei tėtis Billy Ray Cyrusas), jos jaunėlis brolis pranešė apie sužadėtuves su Stella McBride.

Braisonas Cyrusas apie svarbų gyvenimo žingsnį su drauge pranešė socialiniame tinkle, pasidalydami miela žinute ir ant Stellos McBride rankos sužibusio žiedo nuotrauka.

„Ji man pasakė „taip“. Gyvenimas pasikeitė visiškai, per pastaruosius metus nutiko daug nuostabių dalykų, tačiau geriausias iš jų – susipažinimas su ja ir aplankiusi meilė“, – rašė Braisonas.

24-erių metų popmuzikos žvaigždės giminaitis dar kartą Stellai išpažino meilę sakydamas: „Myliu tave visa širdimi ir negaliu sulaukti, kol tave vesiu.“


Modelis su savo gyvenimo moterimi pasidalijo nuotrauka, kur aiškiai matėsi prabangus sužadėtuvių žiedelis, papuoštas ovaliu opalo akmeniu.

Pora iki sužadėtuvių susitikinėjo mažiau nei metus.

Tą dieną, kai jie susižadėjo, sesuo Miley Cyrus gimtadienį šventė kartu su Liamu Hemsworthu ir jo šeima. Atrodė, kad pora ir vėl džiaugėsi buvimu kartu. Nors jų santykiai – lyg karuselė. Vieną dieną jie planuoja vestuves, kitą – suka skirtingais keliais.

Australų aktorius Liamas Hemsworthas pasidalino Miley Cyrus nuotrauka socialiniame tinkle „Instagram“. Ją lydėjo komentaras:

„Su gimimo diena, mano miela mergaite. Tu man dar brangesnė negu kada nors anksčiau, – rašė aktorius. – Tad ačiū tau, kad esi mano gyvenime“.

Naujausi straipsniai