Jaunavedžiai George'as Clooney ir Amal Alamuddin po vestuvių pasirodė viešumoje

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-28 18:13
Bučinys buvo ilgas, tortas – dieviškas, o šokiai užtruko kone iki aušros, bet George'as Clooney (53 m.) ir Amal Alamuddin (36 m.) pirmąją savo, kaip sutuoktinių, dieną pasirodė viešumoje. Sekmadienį jiedu praleido plaukiodami po Veneciją.

Entuziastingai nusiteikusių turistų ir žiniasklaidos atstovų minios stebėjo jų viešbutį vildamiesi pamatyti pirmą viešą Holivudo širdžių ėdiko ir jo nuotakos pasirodymą. Ir pamatė: George'as Clooney ir Amal Alamuddin noriai mojavo smalsuoliams.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ponia Clooney tapusi Amal Alamuddin pirmajam viešam pasirodymui po vestuvių pasirinko įspūdingą „Giambattista Valli“ suknelę, dekoruotą gėlėmis, kuri atidengė ilgas jos kojas.

George'as Clooney ir Libane gimusi britų teisininkė Amal Alamuddin „taip“ vienas kitam ištarė šeštadienį vakare, per privačią ceremoniją pribloškiamo grožio rūmuose įsikūrusiame viešbutyje „Aman“. Ceremonijai vadovavo žurnalistas ir buvęs Romos meras Walteris Veltroni.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po ceremonijos šios didžiausią dėmesį per kelerius pastaruosius metus pritraukusios įžymybių vestuvės atšvęstos pobūvyje su ryškiausiomis žvaigždėmis.

Tikimasi, kad pora oficialiai susituoks ir per civilinę ceremoniją pirmadienį XIV amžiaus rūmuose įsikūrusioje Venecijos rotušėje.

Amal Alamuddin, kuri, kaip kalbama, savaitgaliui pasiruošė 12 apdarų komplektų, atvykdama į viešbutį vilkėjo juodai ir baltai dryžuotą suknelę.

Penktadienio vakarą, kai šventė su draugėmis, 36 metų teisininkė vilkėjo oficialesnę raudoną suknelę su juodais drugelių raštais, o vestuvėms, kaip teigiama, išsirinko „Alexander McQueen“ suknią.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Švilpimas ir sveikinimo šūksniai lydėjo tą akimirką, kai aktorius apkabino žmoną vestuvių bučiniui. Jo rankos taip drebėjo, kad jam sunkiai sekėsi pjaustyti vestuvinį tortą, sakė vienas viešbučiui artimas šaltinis.

Vestuvių svečiai, tarp jų – Mattas Damonas, Billas Murray, Cindy Crawford su vyru Rande Gerberiu, kuris, kaip kalbama, buvo George'o Clooney vyriausiasis pabrolys, pagal „Blondie“, „Jackson 5“ ir „Daft Punk“ hitus šoko iki paryčių.

Tie, kurie nesistengė išmiegoti pagirias, sekmadienį turėjo susirinkti prašmatnių vėlyvų pusryčių „Cipriani“ sode arba gaivintis „Kruvinosiomis Merėmis“ ant šezlongų prie šio prabangaus viešbučio baseino.

Tačiau tarp paparacų, apgulusių viešbutį kateriais, sklandė gandai, kad jaunavedžiai kelioms valandoms paliks savo svečius ir perplauks per kanalų miestą galbūt sustodami prie istorinio Atodūsių tilto, kur, kaip teigia legenda, įsimylėjėliai bučiniu užsitikrina sau amžiną palaimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai