Jaunavedžiai Antanas ir Aistė Guogos medų kopinėja Barselonoje

Antanas ir Aistė Guogos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-25 13:39
Rugpjūčio 15-ąją amžiną meilę Vilniaus Šv.Kazimiero bažnyčioje prisiekę verslininkas, Europos Parlamento narys Antanas Guoga (40) ir modelis Aistė Guogienė (33) po vestuvių nusprendė pasimėgauti vienas kitu, todėl savaitei išvyko pailsėti į Barseloną.

Jaunavedžiai jau spėjo pasigrožėti įspūdinguoju „Montjuic“ fontanu, kuris laikomas viena gražiausių Barselonos vietų. Šviesos, spalvų ir garso efektai prie šio fontano pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio.

„Mūsų trumpa, bet romantiška medaus savaitė. Su Aiste lankome žymiausias Barselonos vietas. Magiškasis Montjuic fontanas – nuostabi vieta įsimylėjusiems! Ar dar yra prie jo nebuvusių?“ – „Facebook“ tinkle klausė A.Guoga, pasidalijęs romantiška judviejų su Aiste nuotrauka.

Žmonės.lt primena, kad A.Guoga ir A.Guogienė liepos pabaigoje įteisino civilinę santuoką Anupriškėse, o nepraėjus nė mėnesiui po jos iškėlė lietuviškas vestuves ir savo santuoką sutvirtino priesaika prieš Dievą.

Vestuves jaunavedžiai atšoko itin smagiai: didžiąją puotą surengė Anupriškėse, kur pakvietė artimuosius, draugus, kolegas – iš viso apie šimtą svečių. Šventėje netrūko lietuviškų tradicijų ir papročių, svečiai linksminosi iki paryčių.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai