Jaunavedžiai Angelina Jolie ir Bradas Pittas medaus mėnesį iškeitė į darbus

Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2014 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-30 13:34
Neseniai susituokusi aktorė Angelina Jolie pradėjo medaus mėnesio kelionę Maltoje – be savo naujai iškepto vyro Brado Pitto.

Pora slapta susituokė Prancūzijoje praėjusį savaitgalį, dabar A.Jolie išskrido į Gocą ruoštis būsimam jųdviejų darbiniam medaus mėnesiui.

B.Pittas ir A.Jolie vaidins vedusią porą, seksualiai susižavėjusia savo kaimynais filme „Prie jūros“ (By The Sea), kurio scenarijų parašė A.Jolie, taip pat jį režisuosianti. Filmavimas vyks Maltoje ir Goco saloje.

Trečiadienį atvykusi į šio projekto parengiamąjį susitikimą A.Jolie buvo nufotografuota mūvinti naują vestuvinį žiedą. Tikimasi, kad B.Pittas šį savaitgalį prisidės prie savo žmonos.

Pasak vieno šaltinio Maltoje, A.Jolie sraigtasparniu apskrido tris pagrindines Maltos salas, o vėliau vakarieniavo prestižiniame restorane „Ta' Frenc“, kur ji kartu su B.Pittu dalyvavo romantiškoje vakarienėje, kai anksčiau lankėsi šioje šalyje.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai