Jaunatis – laikas kurti planus!

Jaunatis
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar žinojote, kad Mėnulio jaunatis yra stebuklingas metas, kai reikia galvoti norus, kurti planus ir apskritai duoti toną visam ateinančiam Mėnulio mėnesiui. Šiandien vėlų vakarą prasidėsianti jaunatis Dvyniuose – puikus laikas magiškai veiklai.

Kiekvieną mėnesį jaunatis būna vis kitame ženkle ir tai duoda toną visam ateinančiam Mėnulio mėnesiui, kuris prasideda jaunatimi ir baigiasi per delčią pasikeitus visoms keturioms Mėnulio fazėms. Nuo to, kokiame ženkle apsilanko Mėnulis jaunaties metu, priklauso ir visas mėnuo.

Nuo to, kokiame ženkle apsilanko Mėnulis jaunaties metu, priklauso visas mėnuo.

Šiandien jaunatis įvyks Dvynių ženkle. O tai reiškia, kad mėnuo bus palankus informacijai gauti, ja keistis, įvairioms žinioms ir gebėjimams įgyti, diskutuoti ir ieškoti tiesos, rašyti laiškus ir tvarkyti dokumentus, mokytis, trumpoms kelionėms. Tad ir šį vakarą galite praleisti galvodami apie tai, ką šį mėnesį norėtumėte išmokti, kokios informacijos gauti, kokias naujas vietas aplankyti. Pasiimkite lapą popieriaus, surašykite ant jo visus šio mėnesio planus ir svajones, pamedituokite šiomis temomis, o tada popieriaus lapą sudeginkite – paleiskite troškimus į visatą. Tegul pildosi!

Ką lemia jaunatis skirtinguose Zodiako ženkluose?

Jaunatis Avine rodo, kad mėnuo bus palankus greitiems ir ryžtingiems veiksmams, tačiau gali būti nervingas, kupinas įtampų, konfliktų, nesusipratimų, kurie bus sprendžiami karingai nusiteikus.

Jautyje – palanki įvairiems finansiniams reikalams spręsti, nekilnojamam turtui įsigyti, nes Jautis – finansų ženklas. Taip pat toks mėnuo geras ir kvepalams ar gražiems drabužiams įsigyti.

Vėžyje – geras namams tvarkyti, remontuoti, rūpintis vaikais. Vėžio ženklas labiausiai susijęs su rūpesčiais namuose, jaukumo kūrimu, rūpestingumu.

Liūto ženklas karališkas, mėgsta prabangą, tad ir jaunatis Liūte užprogramuoja mėnesiui, kurį palanku bus lankytis restoranuose, teatruose, juvelyrinėse parduotuvėse.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jupiterio ciklai jūsų gyvenime. Sužinokite, kokie jums šie metai

Mergelės mėnesį teks labiau pasirūpinti savo sveikata, tinkama dieta, galbūt imtis generalinės tvarkos namuose ar susitvarkyti namų buhalteriją, suvesti visus galus, sutvarkyti tai, ką seniai reikėjo.

Svarstyklės – įvaizdžio ir bendravimo ženklas, todėl jaunatis jame lemia poreikį kurti tinkamą savo įvaizdį, ieškoti kompromisų bendraujant su partneriais, teisėsaugos atstovais, pasirašyti atitinkamas sutartis, ieškoti kompromisų.

Skorpionas atsakingas už tai, kas mįslinga, paslėpta nuo visų akių, už įvairias paslaptis. Taigi tokį Mėnulio mėnesį, kuris prasideda šiame ženkle, jums gali pavykti atskleisti seniai kamuojančią paslaptį ar sužinoti netikėtų dalykų. Tai tinkama laikas povandeninėms srovėms kurti ir jas išaiškinti, imtis kokio tyrimo ar sudaryti stambius sandorius.

Šaulys – didysis išminčius, kuriam svarbiausia filosofuoti, keliauti, pamatyti, patirti avantiūrų. Per jaunatį Šaulyje susiplanuokite tolimą kelionę, pradėkite ko nors mokytis ar imkitės studijuoti ką nors nauja.

Ožiaragio ženklas mus verčia būti tikslingesnius, labiau siekti tikslų, nesiblaškyti, o kartais ir susiveržti diržus, daryti tai, ką reikia, o ne tai, ko norime. Neišlaidauti, o taupyti. Tinkamai sutikę jaunatį Ožiaragyje, aiškiai viską suplanavę, šį mėnesį galite ir sutaupyti.

Vandenis – visuomenininkas, plačių pažiūrų ir naujų horizontų ieškojimo ženklas, tad jaunatis jame lemia draugišką bendravimą, pažintis, skatina ieškoti ir atrasti naujus kelius pažinti tiesą, išbandyti naują techniką ar ją įsigyti.

Kai jaunatis prasideda Žuvų ženkle, mums norisi padėti kitiems, užjausti ir suprasti, dalyvauti labdaringoje veikloje, aukoti. Per tokią jaunatį gerai būtų pasinerti į vandenį, nuplauti tai, ko norime dvasine prasme atsikratyti – galbūt tam tikrų ydų, lūkesčių, prisirišimų, nuoskaudų, kurios trukdo jaustis laimingiems.

Skaitykite daugiau