Jaunasis milijonierius Benediktas Gylys šįkart ne apie pinigus: „Brazilijoje patyriau tikrą išgyvenimo dramą“

Benediktas Gylys
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nebaigė studijų, bet uždirbo milijoną ir parašė knygą – būtent taip apibūdinamas su „Facebook“ įkūrėju lyginamas Benediktas Gylys. Apie internetinio verslo multimilijonierių nežinome daug ko, nes, kaip ir mes visi, tam tikrus dalykus pasiliekame tik sau ir savo artimiesiems.

Naujoji ŽMONIŲ laida „9 klausimai“ – išskirtinis laikas, kuomet jos svečiai atvirauja daugiau nei įprasta. Esame tikri, kad nuo šiol laukiate kiekvieno antradienio ryto, nes būtent tada savo ištikimiems skaitytojams pateikiame naują „9 klausimai“ seriją, kurioje kalbinamas vis kitas žymus Lietuvos žmogus.

Tačiau šį kartą su Benediktu kalbamės ne apie verslo strategijas ar lydinčią sėkmę, bet kur kas paprastesnius ir tuo pačiu jautresnius dalykus, patirtus išgyvenimus.

„Mano svajonės visada turėdavo datą, todėl aš jas laikydavau ne svajonėmis, o tikslais“, – atvirauja Benediktas.

Koks milijonieriaus merginos idealas? O didžiausia gyvenimo gėda? Ar jam įmanoma save apibūdinti trimis žodžiais? Kokios didžiausios jo baimės? Netikėti klausimai sukėlė daug prisiminimų, o Benediktas labai vaizdžiai ir atvirai apie viską pasakojo, prisimindamas net skaudžiausius išgyvenimus.

Skaitykite daugiau