Jaunasis milijonierius Aaronas Perezas Lietuvoje imasi labdaringos veiklos: padės vargstantiems

Aaronas Perezas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-16 13:26
Lietuvoje išpopuliarėjęs verslininkas, milijonierių pažinčių portalo MatchMillion.com įkūrėjas Aaronas Perezas nori įrodyti savo meilę Lietuvai. Vyras pradeda labdaringą veiklą ir skelbia gerumo mėnesio iniciatyvą.

„Kai pirmą kartą apsilankiau Lietuvoje, man labai patiko ši šalis, jos žmonės. Radau čia ir pažįstamu, ir gerų bičiulių, ne tik verslo partnerių. Grįžęs namo, į Jungtines Amerikos Valstijas, Kaliforniją, kur gyvenu, vis prisimenu Lietuvą. Todėl noriu geromis iniciatyvomis prisidėti prie šio krašto gerovės“, – sako milijonierius.

Neseniai savo 27-ąjį gimtadienį atšventęs jaunasis turtuolis nusprendė kiekvieną mėnesį padaryti po gerą darbą Lietuvos žmonėms.

„Pradedu nuo rugpjūčio ir skelbiu jį gerų darbų mėnesiu. Kviečiu Lietuvos žmones atsiųsti man savo istorijas ar aprašytas problemas ir pasakyti, kuo jums galiu padėti. O galbūt žinote, kad vargingai gyvena ar sveikatos bėdų turi Jūsų kaimynas, bičiulis ar giminaitis? Taip pat informuokite mane apie tai. Kiekvieną mėnesį išrinksiu vieną žmogų ar šeimą, kuriems palengvinsiu gyvenimą“, – sako Aaronas.

Savo pavyzdžiu vaikinas nori užkrėsti ir kitus. Jis tikisi, jog gerų darbų mėnesis ilgainiui gali virsti į gerų darbų savaites ar dienas. „Pats esu ne kartą įsitikinęs, kad gerieji darbai grįžta bumerangu. Be to, man apskritai malonu prisidėti prie gražių iniciatyvų“, – tikina pašnekovas.

Pastaruoju metu apie Aaroną Lietuvos žiniasklaidoje buvo nemažai informacijos: buvo skelbiama apie jo verslą, santykius su Lietuvos merginomis, aprašyti prabangūs vakarėliai, pinigų sumos, kurias vaikinas išleidžia besilinksmindamas, taip pat jo turtai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Žinau, kad kitiems smagu skaičiuoti svetimus pinigus. Dabar mielai suteiksiu galimybę žmonėms skaičiuoti manuosius. Galėsiu reguliariai suteikti informacijos, kiek ir kokiam tikslui skyriau pinigų, organizuodamas gerų darbų mėnesį“, – šypteli amerikietis.

Kol kas A. Perezas nėra nusprendęs, kiek laiko organizuos šią gerumo akciją. Vaikinas tikisi, kad ji sulauks susidomėjimo ir turės prasmingų rezultatų.

Tiesa, anksčiau jaunasis milijonierius yra ne kartą sulaukęs seksualių merginų prašymų „padėti ar paremti.“ Tačiau į tokias barakudų viliones Aaronas numodavo ranka. „Man malonu nusivesti merginas į restoranus, pavaišinti, kartu pasilinksminti, tačiau nenoriu būti barakudų sponsoriumi. Mieliau savo pinigus skirsiu prasmingiems darbams“, – atvirauja MatchMillion.com įkūrėjas.

Savo istorijas ir prašymus padėti Aaronas kviečia siųsti adresu parama@matchmillion.com . Su žmonėmis, kuriems bus skirta milijonieriaus pagalba ir dėmesys, Aaronas susisieks asmeniškai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai