Jaukiems vakarams – atsinaujinęs žurnalas „Edita“!

Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr. / 2014 m. / Nr. 2
Šaltinis: „Edita“
AA

Jeigu esate iš tų, kurios dar neatkreipė dėmesio į naująjį „Editos“ numerį, metas tai padaryti. Pažadame, nenusivilsite, vartysite ir skaitysite tikrai ilgai.

Kodėl? Atsinaujinusioje, gražesnėje ir storesnėje – net 116 puslapių!  – „Editoje“ rasite daugybę naujų, dar nematytų rubrikų, temų, kurių pageidavo skaitytojos, begalę optimizmo, kurį spinduliuoja įdomūs, idėjų nestokojantys ir tikrai turintys ką pasakyti pašnekovai.

Malonumas akiai ir skrandžiui – kulinarijos, interjero ir mados puslapiai. Pavartykite juos ir įsitikinsite, kad daugybę puikių idėjų galite įgyvendinti ir pasigaminti pačios.

Jūsų akiračiui – įkvepiantys pasakojimai apie keliones ir sėkmę. Patikėkite, ją galime prisivilioti kiekvienas, tereikia žinoti keletą gudrybių.

Laisvalaikio skaitiniams – net dvi meilės istorijos ir karščiausi faktai apie populiariausių TV serialų žvaigždes. Tai pat smagūs žaidimai ir konkursai. Prizų fonde net 55 vertingi ir labai naudingi buities prizai, kurie smarkiai tirpsta – dar galite siųsti žinutes ir laimėti.

Trumpai tariant, „Edita“ – tai šiltas žurnalas vis dar vėsokiems vakarams!

Skaitykite daugiau