Jaukiame Jazzu ir orkestro koncerte publikos neišgąsdino žadėta audra – susirinko minia

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Modestas Pitrėnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-28 21:27
Sostinės LDK Valdovų rūmų didysis kiemas visą vasarą džiugina koncertais. Dar dieną prieš čia koncertavęs Merūnas Vitulskis ketvirtadienį sceną užleido Justei Arlauskaitei-Jazzu. Drauge su dirigentu Modestu Pitrėnu ir orkestru ji surengė vieną iš festivalio „Midsummer Vilnius“ programos koncertų.

„Midsummer Vilnius“ atlikėjų gretas pirmą kartą papildžiusiai Jazzu pasirodymas Valdovų rūmų kieme – ne naujiena. Čia ji jau koncertavo su scenos partneriu Leonu Somovu, kai grupė pristatė albumą „Istorijos“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau pasirodymas ketvirtadienio vakarą jai – ypatingas. Dainininkė pirmą kartą savo programą pristatė drauge su orkestru.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jazzu koncerte tarp gerbėjų – mama Auksė Arlauskienė, mylimasis Donatas ir būrys garsenybių

Nors dažniausiai dainuoju didelėse koncertų salėse, man visgi jaukiausia koncertuoti kamerinėje aplinkoje“, – viename interviu yra sakiusi Jazzu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasiklausyti naujai suskambusių Jazzu dainų į jaukų Valdovų rūmų kiemą susirinko pilnas kiemelis jos gerbėjų. Tarp jų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą žmogų, daugybę pramogų ir verslo pasaulio atstovų.

Koncerto nepraleido ir naujas dainininkės širdies draugas Donatas Ivanauskas bei visuomet drauge su dukra tarp žiūrovų dainas traukianti Justės mama Auksė Arlauskienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dalis sėdimų vietų prie scenos, dalis stovimų kiek tolėliau, taip pat – balkone priešais sceną, kur koncerto klausėsi VIP svečiai – susirinkusiųjų neišgąsdino ir lietingos orų prognozės, bilietai į koncertą buvo tiesiog iššluoti, o spalvingais skėčiais pridengtos eilės prie įėjimo į Valdovų rūmų kiemą nusidriekė iki pat Pilies gatvės.

Nespėjusiems pasirūpinti priedanga nuo lietaus čia buvo pasiūlyta įsigyti lietpalčių.

Kiek po 21 val. suskambo ir pirmieji akordai, galiausiai vilkėdama gundančią juodą, kojas atidengiančią suknelę į sceną žengė ir pati vakaro kaltininkė.

„Didžiuojuosi, jog esu čia, didžiuojuosi šiuo koncertu“, – miniai susirinkusių sakė Jazzu.

Akivaizdu, kad dainininkė Lietuvoje turi daug gerbėjų – kone kiekvieną jos pasisakymą, dainą susirinkusi publika palydėjo garsiais plojimais.

Dviejų dalių koncerte skambėjo tiek pačios Justės kurtos dainos, tiek kiti, daugeliui puikiai žinomi kūriniai, Justė atliko ne vieno užsienio atlikėjo dainų koverius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau bene šilčiausiais gerbėjai sutiko jos pačios kurtas dainas. Kelias jų Justė dedikavo jai brangiems žmonėms, čia skambėjo ir kūriniai, kuriuos ji ketina įtraukti į savo naują solinį albumą.

Koncertas baigėsi prieš vidurnaktį. Tiesa, nesiliaujant lietui paskutinių muzikos akordų sulaukė ne visi.

Tačiau pati Jazzu yra sakiusi, kad lietų labai mėgsta, o ir pats „Vilnius jai skamba kaip lietus, Oginskio polonezas ir žalia arbata“. Gražesnę vietą koncertui sostinėje sunku ir rasti. Istorija dvelkiančios Valdovų rūmų sienos, orkestras – vien dėl šių detalių renginys tampa neeiliniu.

Už jį kai kurie susirinkusieji nepagailėjo ir beveik keturių dešimčių eurų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jazzu koncerte tarp gerbėjų – mama Auksė Arlauskienė ir mylimasis Donatas Ivanauskas

TAIP PAT SKAITYKITE: „Opera po žvaigždėmis“: gražiausias arijas Vilniuje atliko Merūnas Vitulskis ir Lilija Gubaidulina

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai