Jaukią fotografiją parodęs Paulius Bagdanavičius: „Tėvystės rūpesčių negali vadinti vargais“

Paulius Bagdanavičius su dukra Paulina / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-16 11:23
„Mums jau mėnuo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pasidžiaugė dainininkas Paulius Bagdanavičius bei pasidalijo jaukia savo ir pirmagimės dukrelės Paulinos fotografija. Žmonės.lt dainininkas tikino, kad gimus dukrai gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, tačiau tėvystės vargo nejaučia – tik malonumą.

„Man viskas nauja. Pats neturiu mažų seserų ar brolių, kuriems kada būtų reikėję keisti sauskelnes, galų gale, Paulina man – pirmas vaikas. Viską man reikia mokytis“, – apie pirmąjį gyvenimo su dukryte mėnesį Žmonės.lt sakė P.Bagdanavičius. 

Dainininkas tikino su žmona Lina pasidalinantis atsiradusius naujus darbus. „Vienus dalykus pats darau, kitų dar nedrįstų, bijau – prašau žmonos... Toks mažas vaikas, man taip norisi jį apsaugoti nuo visko, todėl visko atlikti ir nesiryžtu. Ir sūpuoju, ir mišinukus gaminu... Visaip, kaip tik galiu padėti, stengiuosi prisidėti. Bet yra ir ko visai nenoriu daryti“, – juokiasi jis.

Ar randa tėtis laiko nuo rūpesčių pailsėti? „Kartais būna, kad nueinu pamiegoti į kitą kambarį. Juk man reikia eiti į darbą, koncertuoti. Tai – mano duona, todėl išsimiegoti šalia kartais būna negana“, – sako.

Vis dėlto nors rūpesčių dabar ir netrūksta, ne vargai, o laimė tai, sako Paulius: „To negali vadinti vargais, nes vaikas viską atperka. Ką įdedi, tą atsiimi su džiaugsmu.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai