Jaudinanti Monikos Šedžiuvienės fotosesijos akimirka: trys širdys vienoje nuotraukoje

Andrius ir Monika Šedžiai / Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-17 13:40
Netrukus pirmagimio susilauksianti Monika Šedžiuvienė gerbėjams parodė dar vieną nuotrauką iš laukimą atspindinčios fotosesijos. Nuotraukoje – romantiška akimirka trise: Monika, jos vyras Andrius Šedžius ir netrukus gimsiantis vaikelis.

Savaitės pradžioje M.Šedžiuvienė pasidalijo pirmąja fotosesijos nuotrauka, kurioje – ji pati. Šįkart parodė dar.

„Tikrai neplanavau jomis dalintis, bet pamačiusi rezultatą pamaniau, kad būtų nuodėmė nepasidalinti jau vien dėl to, kad reikia parodyti paties fotografo darbą. Žmogus per porą valandų sugebėjo apsisukti, padaryti fotosesiją nekankindamas nei vyro, nei manęs, nėščiosios. O rezultatai išties puikūs“ , – Žmonės.lt sakė M.Šedžiuvienė.

Šedžių šeimynos laukimą įamžino fotografas Valdas Aglinskas. „Šis fotografas – geras mano pažįstamas, todėl jam ir patikėjau visą darbą. Galbūt kitam fotografui taip ir nebūčiau pozavusi. Tiesiog Valdu labai pasitikiu“, – kalbėjo ji. 

Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.
Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.

Kodėl nutarė įsiamžinti fotosesijoje? „Man norėjosi įamžinti tokį gražų mūsų gyvenimo momentą“, – sakė M.Šedžiuvienė.

Žinoma moteris atskleidė, kad rezultatais yra tokia patenkinta, kad fotografijos jau netrukus turėtų papuošti jos ir A.Šedžiaus namų sienas. 

Bendraudama su Žmonės.lt Monika džiaugėsi, kad fotosesijoje dalyvavo ir A.Šedžius – juk tokiuose kadruose pozuoti turi visa šeima: „Be abejo, vyrui pozuoti, galbūt, kiek sudėtingiau nei moteriai. Bet jis puikiai susitvarkė. Nenorėjome kažko parodyti. Tai buvo emocija, laukimas. Viskas išėjo natūraliai.“

Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.
Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai