Jau suformuota vasaros įvaizdžio kapsulė – mados gerbėjams

Naujoji „Coocoomos“ kolekcija/„Coocoomos“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors lietuvių kuriamame stiliuje vis dar vyrauja kuklumas, paprastumas, nenorėjimas išsiskirti iš minios „Coocoomos“ nauja kolekcija skirta visiškai kitokiai moteriai. Joje ypatingai pabrėžiamas moteriškumas, žavesys, lengvas flirtas. Ji skirta drąsiai, romantiškai, vilioklei. Naujausioje pavasario/vasaros kolekcijoje vyrauja lengvi Lotynų Amerikos stilistikos motyvai – skrybelės, romantiškos suknelės, banguojantys siluetai.

„Kurdama drabužius noriu paskatinti lietuvių moteris būti tiesiog moterimis – atsiskleisti, nebijoti atrodyti puošniai arba ne pagal nusistovėjusias taisykles. Juk moters prigimtis yra žavėti. Norėčiau, kad atsikratytume požiūrio, jog „išskirtinis, dailus, puošnus rūbas netinkamas lietuviškai rinkai“. Nesuprantu, kuo esame kitokios nei, pavyzdžiui, prancūzės ar italės, kodėl joms suteikiama tarsi daugiau teisių pasipuošti ar būti išraiškingesnėmis, moteriškesnėmis. Nuolatos skatinu neužsisklęsti savyje, išdrįsti pademonstruoti savo stiliaus pojūtį, žaisti su aksesuarais, kaip pavyzdžiui, dėvėti skrybeles. Dažnai sakau – nejaugi, mūsų mieste šviečia kita saulė, kad mes negalime pasipuošti skrybelėmis, šilko skaromis ar kitais galvos apdangalais?“ – klausia „Coocoomos“ dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

„Kaip ir visos kolekcijos, taip ir ši yra sukurta tarsi moters spintos kapsulė – derinių visuma, kurią siūlau pavasario bei vasaros sezonui. Keletas suknelių, palaidinės su kelnėmis, šortai, laisvalaikiui skirtas megztas kostiumas, visi šie drabužiai gali būti lengvai dėvimi tarpusavyje. Man svarbu, kad moteris įsigijusi tokią derinių visumą, galėtų juos plačiai pritaikyti keisdama tik aksesuarus. Visada atsižvelgiu į atsakingo vartojimo principus, kad geriau yra mažiau. Tai keletas daiktų, kurie formuoja bazinį moters garderobą ir atititinka šiuolaikines gatvės mados tendencijas“, – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Naujoji „Coocoomos“ kolekcija/„Coocoomos“ nuotr.

„Coocoomos“ TOP 5 vasaros rekomendacijos:

Balta romantiška suknelė – dekoruota bangomis, išryškinanti liemenį, puikiai tiks kasdieniam ir šventiniam įvaizdžiui, keisdama avalynę – sandalus, sportinius batelius, aulinukus sukursite vis skirtingą stilių.

Kelnės paaukštintu liemeniu – tai gali būti klasikinės baltos arba džinsai. Puikiai dera su ypatingai madingais „T-shirt“ tipo marškinėliais. Apsiavusi aukštakulnius atrodysite elegantiškai, o pasirinkusi sportinius batelius gaiviai kasdieniškai.

„T-shirt“ tipo marškinėliai – galite rinktis su spalvingu ir akį traukiančiu piešiniu, kaip pavyzdžiui „Coocoomos by GiaRam“ kolekcijoje, arba tiesiog vienspalvius. Dabar jie išgyvena tikrą renesansą. Tinka tiek prie džinsų, tiek prie kelnių, mini ar midi sijonų, šortų.

Nestandartinio audinio sijonas – Įvairiausių ilgių ir tekstūrų sijonai. Siūlome sijonus iš kutų, stambesnių žvynelių, dekoruotus metalinėmis grandinėlėmis. Jie puikiai tinka ir vakarienei mieste ir dienos įvaizdžiui sukurti. Lengvai derinami prie jau minėtų „T-shirt“ tipo marškinėlių.

Skrybelė - Šią vasarą „Coocoomos“ siūlo rinktis iš tradicinių gondolininkų skrybelių dekoruotų perlais arba arklių varovų „Gaucho“ tipo skrybelių dekoruotų aksominiais kaspinais. Jos puikiai tinka apsisaugoti nuo pavojingų UV spindulių ir suteikia įvaizdžiui išskirtinumo.

Šį sezoną kūrėjai rekomenduoja atsigręžti į moteriškąją prigimtį, kurioje norisi išryškinti liemenį, pabrėžti pečių liniją. Drabužiuose ir aksesuaruose atrasti daugybė romantiškų detalių - pabangavimų, kaspinų, perlų. Kolekcija skirta įkvėpti ir padrąsinti moteris užsidėti skrybeles, savaip interpretuoti madą ir ieškoti savojo identiteto. 

„Coocoomos“ pristato 2019-ųjų metų drabužių kolekciją (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau