Jau šiąnakt – mistiškasis Mėnulio užtemimas

Mėnulio užtemimas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-10 11:25
Vasarį mūsų laukia net du užtemimai: Mėnulio užtemimas šiąnakt ir Saulės užtemimas vasario 26 d. „Jei dairotės ramaus kampelio, kuriame jie jūsų neužkluptų, neskubėkite pasislėpti. Pirmiausia dėl to, kad užtemimai gali mus stumtelėti link to, kam niekaip nesiryžome“, – teigia astrologė Vaida Budginaitė.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Užtemimai visada vyksta per jaunatį ir pilnatį

Mėnulio užtemimai visada vyksta per pilnatį, kai Saulė ir Mėnulis yra priešingose zodiako pusėse, o Saulės užtemimai – per jaunatį, kai šie šviesuliai tame pačiame zodiako ženkle ir laipsnyje. Tačiau jaunatys ir pilnatys vyksta kiekvieną mėnesį, o užtemimai tik tada, kai juose dalyvauja Mėnulio mazgai (Pietinis ir Šiaurinis). Užtemimai vyksta serijomis, todėl kiekvienais metais įvyksta šiaurinės (ties Šiauriniu mazgu) ir pietinės (ties Pietiniu mazgu) serijos užtemimai.

Tiek Mėnulio, tiek Saulės užtemimas yra triskart stipresnis už įprastą jaunatį ar pilnatį, nors jų įtaka panaši. Užtemimai visuomet vyksta poromis, todėl lygiai dvi savaitės po Saulės užtemimo būtinai įvyks Mėnulio užtemimas, arba atvirkščiai.

Užtemimai visuomet vyksta poromis, todėl lygiai dvi savaitės po Saulės užtemimo būtinai įvyks Mėnulio užtemimas, arba atvirkščiai.

Mėnulio užtemimas veikia mūsų vidų

Pagrindinis Saulės ir Mėnulio užtemimų įtakų skirtumas tas, kad Saulės užtemimas susijęs su išoriniais įvykiais, o Mėnulio užtemimo įtakos vidinės, emocinės, kai apie įvykius ar problemas mąstoma ir į jas reaguojama. Tiesa, neretai tos reakcijos ir mintys sukuria aplinkybes ar į jas įtraukia.

Mėnulio užtemimai kaip ir pilnatys atkreipia dėmesį į santykius. Jų laikotarpiu galime pastebėti, dėl kokios priežasties asmeniniuose, darbo, draugų ir kituose santykiuose trūksta darnos bei kas gali padėti ją sukurti. Šie užtemimai žymi kokių nors dalykų pabaigą, padeda atsikratyti neigiamų emocijų, susikaupusių per pastaruosius pusę metų. Be to, Mėnulio užtemimas gali parodyti tas žmonių savybes, kurių nenorėtumėte matyti, ir tiesą, prieš kurią verčiau užsimerktumėte. Užuot pykę, padėkokime ir eikime pirmyn.

Kaip elgtis užtemimų laikotarpiu

Ar užtemimas turės įtakos, ar ne, priklauso nuo asmenino horoskopo planetų išsidėstymo. Užtemimas žmogui svarbus tada, kai jo Saulė, Mėnulis ar asmeninės planetos turi su juo ryšį. Todėl, jei dėl užtemimo jums asmeniškai nieko nenutinka, gerai apsidairykite. Galimas daiktas, jog kažkas svarbaus vyksta draugams, šeimos nariams ar kitiems jūsų aplinkos žmonėms.

Bent dvi savaites prieš ir po užtemimų neverta patiems imtis iniciatyvos ar daryti ryžtingus sprendimus, ypač jei nenorite, kad rezultatas būtų kitoks, nei planavote. Užuot buvę aktyvūs, stebėkite įvykius, pasitikėkite tuo, kas vyksta, ir veikite pagal jums parodytą planą.

Dėl užtemimų dažnai griūna įprasta dienotvarkė, todėl jų dienos neturėtų būti perpildytos darbais ar planais. Būkite atidesni savo sveikatai, jei užtemimas vyksta kelios dienos prieš ar po jūsų gimtadienio.

Galimybes žadantis šios nakties užtemimas

Mėnulio užtemimas šiąnakt, vasario 11 d., 2 val. 33 min., vadinamas mistišku ir magišku dėl planetų išsidėstymo jo metu. Didžiausią įtaką jis padarys gimusiems Jaučio, Liūto, Skorpiono ir Vandenio ženklo viduryje.

Mėnulio užtemimo metu Saulė, Mėnulis, Jupiteris ir Uranas sudarys galingą astrologinę figūrą – mistinį stačiakampį. Prie jos dar prisidės Saturnas. Visa tai kurs palankias sąlygas panaudoti savo gabumus tam, kad svajonės būtų įgyvendintos.

Mistinio stačiakampio planetos kaip žaidėjų komanda, kurioje dvi prieštaraujančios poros: Saulė ir Mėnulis, Jupiteris ir Uranas. Dėl Saulės ir Mėnulio opozicijos išoriškai sieksime saviraiškos komandoje, tačiau viduje norėsime būti svarbiausi – pagirti ir užkelti ant pakylos. Priešinguose ženkluose esantys Jupiteris ir Uranas skatins sukilti, protestuoti ir išsivaduoti iš visko, kas trukto patirti džiaugsmą ir plėtrą. Dėl palankaus planetų išsidėstymo asmenines ambicijas mums pavyks pritaikyti siekiant grupės pergalių, o laisvės siekį nukreipti į naujų perspektyvų paieškas.

Jupiteris skatins naujus ryšius, o esamiems atrasti naujų perspektyvų. Uranas pasirūpins naujais netikėtais santykiais ir suteiks atgaivos jau esamiems. Asmeninė laisvė padės išbandyti šį tą naujo, jaudinančio, įvyks pokyčių komandoje, atsiras progų pažinti neįprastų ar dar nepažintų kultūrų žmones. Saturnas suteiks disciplinos, išminties, kantrybės ir stabilumo, o tai leis pritaikyti savo gabumus, pasirinkti teisingas galimybes, būti kantriems, kurti ilgalaikius planus ir suvienyti skirtingus žmones, siekiant bendrų ilgalaikių tikslų.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai