Jaredas Leto gelbsti žiauraus įvykio metu nukentėjusią amerikiečių šeimą

Jaredas Leto
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-25 17:39
Aktorius ir dainininkas Jaredas Leto padėjo amerikiečių šeimai, kurios vaikai dėl nelaimingo įvykio atsidūrė ligoninėje. Dainininkas jiems paaukojo pinigų, kad šie galėtų apmokėti visas gydymo išlaidas ir dviems mažamečiams būtų suteikta geriausia priežiūra.

Muzikos prodiuserio Zeddo paragintas, Jaredas Leto prisidėjo prie #GoodThingChallenge (#GeroDarboIššūkis) iniciatyvos, kuri visas Holivudo garsenybes ragina daryti gerus darbus.

Jaredas Leto nusprendė finansiškai paremti tragišką laikotarpį išgyvenančią šeimą iš Sandy miesto Amerikoje. Tėvai patyrė šoką, kai jų vaikus – trijų metų Griffiną ir 18 mėnesių Watsoną – partrenkė neapdairus vairuotojas. Vaikai patyrė didžiules traumas.

Jaredas Leto – geriausias antraplanis aktorius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Jaredas Leto – geriausias antraplanis aktorius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Drąsinu visus imtis gerų darbų, prisidėti prie #goodthingchallenge iniciatyvos. Kad ir kaip tai bedarytumėte. Nesvarbu, tai – šypsena, pasisveikinimas, mažas šilumos parodymas šalia tavęs kenčiančiam”, – „Twitter“ rašė Jaredas, paaukojęs nukentėjuisiai šeimai 5000 JAV dolerių

Vaikus automobilis sužalojo spalio 8 d., 9 val. 30 min. Vairuotojas įvažiavo į jųdviejų vežimėlį, o vėliau policijos pareigūnams už vairo sėdėjęs asmuo teigė vaikų nematęs. Mažyliai patyrė sunkius kūno, kaukolės sužalojimus.

Televizijoje kalbėjęs berniukų tėtis Michaelis Hoferis pasakojo, jog J. Leto gestas jį pribloškė. Vyras nuoširdžiai dėkojo muzikos žvaigždei už paramą, kurios jo šeimai labai reikėjo. 

Jaredas Leto paragino ir kitus pagelbėti šeimai ir berniukams. Per trumpą laiką su jo paskatinimu buvo surinkta 100 tūkst. JAV dolerių. 

Naujausi straipsniai