Japonijos princesė Mako atidėjo vestuves

Japonijos princesė Mako pamilo netituluotą jaunuolį Kei Komuro / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-06 17:36
Japonijos princesė Mako nukėlė savo vestuves su netituluotu sužadėtiniu Kei Komuro, antradienį pranešė CNN. Vestuvės įvyks ne anksčiau nei 2020 m., nes pora jaučiasi nepasirengusi vedyboms.

Vestuvės, kurių data buvo paskirta lapkričio ketvirtąją, turėjo būti reikšmingas įvykis Japonijos karališkajai šeimai. Tačiau pora dabar teigia, kad vedybos būtų per skubotos. „Tai yra dėl mūsų nebrandumo ir mes tiesiog to gailimės“, – taip rašoma oficialiame pranešime. Mako teigė, kad daug dalykų buvo tiesiog paskubinta ir kad jai ir Kei reikia daugiau lauko apsvarstyti bendrai jų ateičiai.

„Norėčiau giliau ir konkrečiau apgalvoti apie santuoką ir turėti pakankamai laiko pasiruošti mūsų vedyboms ir tam, kas bus po jų“, – rašė Mako ir atsiprašė visų tų, kurie labai džiaugėsi būsimosiomis vestuvėmis.

Būsimąjį jaunikį princesė sutiko prieš penkerius metus, studijuodama universitete Tokijuje. Praėjusių metų kovą jie susižadėjo.

Karališkosios šeimos šaltinis teigia, kad vestuvėms pasiruošti porai tiesiog neužtenka laiko.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Princesė informavo apie atidėtas vestuves savo senelius – Japonijos imperatorių Akihiko ir imperatorienę Michiko. Jie esą gerbia jos sprendimą.

Beje, pagal senamadišką japonų įstatymą ši santuoka atimtų iš princesės Mako jos karališkąjį titulą – titulas paliekamas tik vyriškosios lyties karališkosios šeimos atstovams. Jeigu norėtų išsaugoti titulą, tekėti princesei tektų už tokio pat kilmingo vyro.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai