Janet Jackson stabdo koncertų turą Europoje: atšauktas ir šou Lietuvoje

Janet Jackson albumo „Unbreakable“ viršelis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Popmuzikos žvaigždė Janet Jackson (49 m.) stabdo savo koncertų turą „Unbreakable Tour“ Europoje – neribotam laikui atidėtas ir šou Lietuvoje, turėjęs vykti balandžio 23 d. Kaune.

Janet Jackson atšaukė visus savo koncertus Europoje ir kol kas nepranešama, ar jie bus surengti vėliau, ar iš viso nebeįvyks.

„Su liūdesiu pranešame, kad Janet Jackson „Unbreakable Tour“ koncertas, turėjęs įvykti balandžio 23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, atidedamas dėl kitų atlikėjos pasirodymų planavimo sunkumų. Kol kas atlikėjos atstovai nepraneša naujos galimos pasirodymo datos. Tikimės, praėjus šiek tiek laiko, šis koncertas įvyks Lietuvoje“, – skelbia bilietų į Janet Jackson koncertą Lietuvoje platintojas „Bilietų Pasaulis“.

„Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus „Nordea“, „Šiaulių banko“ ir kreditinių kortelių mokėtojus) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Bilietus įsigijusiems kasose susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@bilietupasaulis.lt“, – skelbia „Bilietų Pasaulis“.

Grąžinimai atliekami nuo kovo 14 d.

Janet Jackson

Dėl ko koncertai atšaukiami neaišku. Žmonės.lt primena, kad dar prieš Kalėdas Janet Jackson dėl sveikatos problemų sustabdė savo koncertinį turą Jungtinėse Valstijose, tačiau tuo metu dainininkės komanda tikino, kad koncertai Europoje įvyks kaip suplanuota. 

Netrukus dainininkės gerbėjai pradėjo spėlioti, kokios sveikatos problemos užkirto kelią jos koncertams, ir net buvo įtartas gerklės vėžys, tačiau tokias spėliones pati atlikėja neigė.

Praėjusį savaitgalį Janet Jackson lankėsi Paryžiaus mados savaitėje.

Skaitykite daugiau