Janet Jackson atidėjo koncertinį turą dėl planuojamo šeimos pagausėjimo

Janet Jackson ir Wissamas Al Mana / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-06 16:09
Janet Jackson, atidėjusi savo koncertinį turą „Unbreakable“, praneša, kad su vyru Wissamu Al Mana (41) „planuoja šeimą“ ir laikosi gydytojo nurodymo šiek tiek pailsėti.

49 metų atlikėja trečiadienį paskelbtame vaizdo įraše tinkle „Twitter“ pareiškė, kad dėl „netikėtų permainų“ ji atideda rugpjūtį prasidėjusio savo koncertinio turo antrą dalį.

J.Jackson tiesiogiai nepatvirtino, kad laukiasi pirmagimio, tik parašė, kad jai reikia poilsio. Jauniausiai Jacksonų šeimos atžalai gegužę sukanka 50 metų.

„Mes pradėjome antrą turo dalį ir iš tiesų įvyko staigi permaina, – šypsodamasi sakė J.Jackson. – Maniau, kad jūs tai turite sužinoti pirmieji. Mes su vyru planuojame šeimą ir aš ruošiuosi atidėti koncertinį turą. Jeigu galite, prašau, pabandykite suprasti, kad man dabar tai svarbu. Man reikia pailsėti. Tai gydytojo nurodymas. Bet aš jūsų neužmiršau.“

Praėjusių metų gruodžio 24 dieną J.Jackson pranešė, kad atideda koncertinį turą „Unbreakable“ iki pavasario, nes jos laukia tam tikra chirurginė procedūra. Jos koncertas buvo numatytas sausio pradžioje Denveryje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai