Jane Fonda – apie plastinę operaciją, kuria nesididžiuoja, ir jaunystės ritualus

Jane Fonda / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Holivudo grandės Jane Fondos metai, regis, beveik neveikia. 84-erių aktorė – žvali, pasitempusi ir labai elegantiška. J.Fonda tikina, kad jaunatviškumą padeda išlaikyti geri genai, nusiteikimas, daug pinigų, o kai kuriems išsigelbėjimu tampa plastinės operacijos. Tiesa, vieną yra pasidariusi ir pati aktorė, tačiau šiuo poelgiu nesididžiuoja.

Žymioji JAV aktorė Jane Fonda, kalbėdama su „Vogue“, dalijosi mintimis apie senėjimą ir jai atliktas plastines operacijas. Serialo „Grace & Frankie“ aktorė prisipažino, kad paklausta nedvejodama atskleidžia savo amžių.

„Man beveik 85-eri, bet neatrodau tokia sena, todėl noriu, kad jauni žmonės nustotų bijoti senatvės, – sakė „Oskaro“ laureatė. – Noriu padėti žmonėms suprasti, kad tai, jog esi tam tikro amžiaus, nereiškia, kad turi atsisakyti gyvenimo, linksmybių, vaikinų ar merginų, naujų draugų ar bet ko, ką nori daryti.“

Jane Fonda / Vida Press nuotr.

J.Fonda pabrėžė, kad galima ne tik jaunai jaustis, bet ir stengtis dėl savo išvaizdos kitais būdais. Ji neslėpė – šiuo atveju labai gelbsti pinigai.

„Su kita smegenų dalimi galvoju: „Taip, Fonda. Tu turi pinigų. Tu gali sau leisti turėti trenerį. Tu gali sau leisti plastines operacijas. Tu gali sau leisti veido procedūras. Gali sau leisti dalykus, kurie padės ir toliau atrodyti jaunai.“ Tai tiesa, pinigai padeda. Geri genai ir daug pinigų, kaip kažkas pasakė“, – svarstė ji.

Šiais laikais vienas iš populiariausių būdų sumažinti bėgančių metų pėdsakus – plastinės operacijos. Jane Fonda prasitarė ir apie savo plastinės chirurgijos istoriją bei paaiškino, kodėl apsiribojo viena procedūra.

Jane Fonda / „Scanpix“ nuotr.

„Visi pažįstame daugybę turtingų moterų, kurioms buvo atliktas veido patempimas ar panašūs dalykai, tačiau jos atrodo siaubingai. Aš pasidariau veido liftingą ir nustojau, nes nenoriu atrodyti iškreiptai. Nesididžiuoju tuo, kad jį pasidariau, – „Vogue“ sakė aktorė ir pridūrė nežinanti, ar dabar pasielgtų taip pat. – Bet aš tai padariau. Prisipažįstu, bet tiesiog pasakau: gerai, jūs galite tapti priklausomi. Liaukitės tai daryti.“

J.Fonda tikino neišleidžianti daug pinigų veido kremams ar panašiems dalykams, tačiau turinti savų jaunystės ritualų.

Jane Fonda / „Getty Images“ nuotr.

„Nuolat drėkinu veidą, miegu, judu, nesideginu saulėje ir turiu gerų draugų, kurie mane juokina. Juokas taip pat yra geras dalykas“, – tvirtina ji.

Dar balandžio mėnesį J.Fonda, kuri garsėja ir kaip fitneso magnatė, „CBS Sunday Morning“ sakė: „Labai gerai suprantu, kad esu arčiau mirties. Ir tai manęs iš tikrųjų labai netrikdo. Mane trikdo tai, kad mano kūnas, žinote, iš esmės yra ne mano!“

Fotogalerija:

Aktorė Jane Fonda (51 nuotr.)
+45
Skaitykite daugiau