Jamie Oliverio šeimoje – netektis: žmona Jools patyrė penktą persileidimą

Jamie Oliveris su žmona Jools ir vaikais / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-16 12:20
Naujausiame interviu garsaus virtuvės šefo ir televizijos veido Jamie Oliverio (45) žmona Jools (45) prakalbo apie prieš tris savaites patirtą persileidimą. Nuo tada, kai susilaukė jauniausios judviejų su J.Oliveriu atžalos, sūnaus Riverio, moteris iš viso išgyveno tris netektis. Dar du persileidimus ji patyrė prieš gimstant jaunėliui, praneša „Metro“.

Drauge su žinomu vyru J.Oliveriu Jools augina penkis vaikus – dukras Poppy Honey (18), Daisy Boo (17), Petal Blossom (11) ir sūnus – Buddy Bearą (9) bei Riverį Rocketą (3).

Kai Zoe Hardman viename podcast'e neseniai uždavė jai klausimą apie šeštąjį vaikelį, kurio Jools laukėsi, daugiavaikė mama prisipažino jo netekusi.

„Tikrai svajojau susilaukti šeštojo vaiko, tačiau po Riverio gimimo, patyriau jau tris persileidimus, vieną – prieš keletą savaičių. Nežinau, kas bus toliau“, – kalbėjo ji.

Moteris prisipažino išgyvenusi didžiulę traumą ir dabar abejojanti, ar noras susilaukti dar vienos atžalos neišvarys jos iš proto.

„Nesu tikra, ar pakelčiau dar vieną persileidimą. Esu nusilpusi ir fiziškai, ir emociškai. Man jau 45-eri, greit sueis 46-eri, todėl negaliu lygiuotis į jaunas mamas. Jamie vis dar nori vaikelio, jis viskam pasiruošęs. Bet... manau, šiuo gyvenimo etapu aš nebegaliu savęs kankinti. Reikia džiaugtis tuo, ką turiu. Žinoma, yra siaubinga kažko norėti, stengtis dėl to ir vis iš naujo patirti nusivylimą“, – kalbėjo J. Oliverio žmona.

Moteris sakė neseniai apsilankiusi pas gydytoją, kuris domėjosi jos psichologine būsena. Teko prisipažinti, jog Jools be galo išgyvena. 

„Jis man patarė vertinti savo penkis vaikus ir niekur nebeskubėti“, – atviravo Jools.

Jamie Oliveris su žmona Jools  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Jamie Oliveris su žmona Jools / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai