Jamie Dornanas ir Dakota Johnson fotosesijoje pirmą kartą persikūnijo į romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ personažus

Jamie Dornanas ir Dakota Johnson / AOP ir „Scanpix“/„Reuters“nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-14 19:26
Pagaliau galima pamatyti, kaip atrodo aktoriai Jamie Dornanas ir Dakota Johnson, persikūniję į garsiuosius erotinio romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (org. „Fifty Shades of Grey“) personažus Christianą Grey ir Anastasią Steele.

Žurnalo „Entertainment Weekly“ fotosesijoje aktoriai Jamie Dornanas ir Dakota Johnson pirmą kartą pozavo kaip Christianas Grey ir Anastasia Steele. Viršelio nuotraukoje savimi pasitikintis Jamie Dornanas laiko apglėbęs droviai atrodančią Dakotą Johnson, rankoje jis laiko ir pilką kaklaraištį.

„Entertainment Weekly“ viršelį su 31-erių Jamie Dornanu ir 24-erių Dakota Johnson galite pamatyti paspaudę čia.

„Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ filmavimo darbai dar kol kas nėra prasidėję, tačiau į filmavimo aikštelę aktoriai sugužės jau gruodžio pradžioje. Vaidmeniui besiruošianti Dakota Johnson prieš keletą dienų persidažė savo šviesius plaukus tamsiai ir „Entertainment Weekly“ pasakojo, kad dabar kur kas daugiau dėmesio skiria savo figūrai. „Akivaizdu, noriu atrodyti gerai kai būsiu nuoga“, – sakė ji.

Ypač laukiamą erotinio romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizaciją kurianti kino kompanija „Universal Pictures“ šią savaitę pranešė, kad filmo premjera nukelta beveik pusmečiu. Anksčiau buvo planuota, kad kino teatrus ši juosta pasieks 2014-ųjų rugpjūčio 1-ąją, tačiau dabar premjera nukelta į 2015-ųjų vasario 13-ąją – prieš pat Valentino dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai